Dagplanning van

  • Datum 15/09/2020 - 27/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 319
  • Week 39
  • Adres Antwerpse Heirweg 22 A
    8340 Damme
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Keyser Peter - 35 ptn
De Windt Thibaut - 65 ptn
Winnaar
Schalck Niels - 65 ptn
Van Gasse Gilles - 35 ptn
6/3 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 50 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Putman Yakina - 10 ptn
Swimberghe Silke - 25 ptn
6/2 - 6/3
10:00 DUBBEL DAMES 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Debruycker Peggy - 5 ptn
Proot Karin - 3 ptn
6/1 - 6/3
10:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Hoornaert Lisa - 15 ptn
Willems Tom - 3 ptn
5/7 - 6/1 - 10/4
10:30 DUBBEL HEREN 9 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Taghon Bert - 3 ptn
Vandenberge Dries - 5 ptn
Beaumont Yves - 3 ptn
Pluvier Kurt - 3 ptn
6/1 - 6/7 (3) - 10/8
11:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Gastel Gudrun - 25 ptn
Verstraete Natasja - 20 ptn
6/1 - 3/6 - 10/5
11:30 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Claerbout Marjan - 10 ptn
Danneels Dorine - 10 ptn
Winnaar
Lambert Maaike - 10 ptn
Mylle Yana - 5 ptn
6/3 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Sinnaeve Stefanie - 3 ptn
Vanhooren Tom - 15 ptn
6/2 - 6/1
13:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Coudeville Eline - 45 ptn
Heynderick Leen - 55 ptn
Aelter Fien - 60 ptn
Laevens Kelly - 35 ptn
2/6 - 6/1 - 10/6
13:00 DUBBEL HEREN 10 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Desmet Bjorn - 3 ptn
Pluvier Kurt - 3 ptn
Winnaar
Cochuyt Gunther - 3 ptn
Cochuyt Peter - 3 ptn
6/3 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 10 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Leliaert Sylvie - 3 ptn
Vanhaeverbeke Claude - 3 ptn
Winnaar
Ide Lisa - 3 ptn
Ide Jonas - 3 ptn
6/3 - 5/7 - 13/11
14:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Severen Steve - 15 ptn
Verleye Sam - 3 ptn
Verledens Jochen - 15 ptn
Vincke Matty - 5 ptn
6/7 (4) - 7/6 (4) - 10/7
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Jonckheere Kim - 10 ptn
Cromheecke Laurens - 40 ptn
6/2 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 9 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Godyn Els - 3 ptn
Van Acker Vicky - 3 ptn
Ide Lisa - 3 ptn
Reybrouck Munia - 3 ptn
4/6 - 6/2 - 10/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Bosscher Jana - 35 ptn
Schalck Niels - 65 ptn
Hoornaert Lisa - 15 ptn
Heynze Christophe - 80 ptn
4/6 - 6/3 - 10/8
16:00 DUBBEL GEMENGD 9 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lenoir Eva - 3 ptn
Vanrobaeys Kjell - 3 ptn
Winnaar
Wullaert Shana - 3 ptn
Blancke Tomas - 3 ptn
6/3 - 7/6 (6)
16:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Devisch Pieter - 15 ptn
Lierman Mattijs - 20 ptn
Deputter Thomas - 3 ptn
Magnus Mathias - 40 ptn
6/1 - 6/1