Dagplanning van

  • Datum 31/08/2020 - 06/09/2020
  • Aantal inschrijvingen 56
  • Week 36
  • Adres Paddestraat 40
    9340 Lede
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Catthoor Mieke - P250
Bourgeois Christophe - P500
6/3 - 6/1
09:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
De Block Eva - P500
Heirwegh Staf - P500
Verbeeren Vanessa - P250
De Decker Tim - P500
6/3 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Ostyn Jana - P100
Fernandez Alonso Nico - P250
6/2 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Van Den Driessche Katrien - P250
De Saeger Christian - P100
7/5 - 7/6 (5)
10:30 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Block Eva - P500
Heirwegh Staf - P500
6/1 - 3/6 - 10/8
10:45 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Pas Willeke - P250
Van Belle Gilles - P100
6/1 - 3/6 - 10/8
10:45 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Maquenne Steffi - P100
Mouling Jonas - P100
Winnaar
Cieters Sabrina - P250
Caryn Bert - P250
6/3 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Baeyens Nora - P100
Eeman Alexander - P100
6/4 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Teerlinck Micheline - P50
Bondroit Nico - P100
Winnaar
Amar Hanane - P100
Kuppens Bart - P100
7/5 - 6/4
12:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Tandt Sharon - P250
De Tandt Jelle - P250
Winnaar
Cieters Sabrina - P250
Caryn Bert - P250
6/4 - 6/1
12:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Amar Hanane - P100
Kuppens Bart - P100
Troch Griet - P100
Vande Moortele Tibo - P100
4/6 - 6/4 - 10/3
12:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Sloovere Sylvie - P50
De Laethauwer Brian - P100
6/2 - 7/5
14:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Bontinck Sabine - P250
Moerman Chloe - P250
6/3 - 6/0
14:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Braeckmans Patty - P100
Broodtaerts Elien - P250
6/3 - 6/4
14:15 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Amar Hanane - P100
Kuppens Bart - P100
6/2 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vandeputte Pieter - P100
Vandermassen Jasper - P100
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Ducastel Jasper - P250
Leroy Jan - P100
7/5 - 6/4
15:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Jonghe Kaat - P250
Horemans Kristin - P250
7/6 (5) - 7/5
15:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Vande Moortele Jorn - P100
Vande Moortele Tibo - P100
6/3 - 6/2
16:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Lille Peter - P250
Vergauwen Roel - P100
6/2 - 7/5
16:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Baele Thomas - P250
Vyncke Laurens - P250
Winnaar
Caryn Bert - P250
Vachon Hugo - P250
6/4 - 6/3
18:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Caryn Bert - P250
Vachon Hugo - P250
6/2 - 2/6 - 10/8