Dagplanning van

  • Datum 13/07/2020 - 19/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 36
  • Week 29
  • Adres Sportlaan 22
    3582 Koersel
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Beelen Christophe - P250
Claes Dimitri - P100
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Laenen Jelle - P100
Meykens Thomas - P100
6/3 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Lens Leander - P250
Van Kerckhoven Jori - P250
6/0 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Duchateau Jean-Marie - P250
Liesenborgs Luc - P250
Winnaar
Claes Koen - P250
Sannen Jeroen - P100
6/4 - 7/6 (5)
11:15 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Claes Koen - P250
Sannen Jeroen - P100
6/7 (4) - 6/3 - 10/2
12:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Damen Karin - P50
Geoffroy Nicole - P100
6/0 - 6/0
12:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bodvin Saskia - P50
Vanpol Anja - P100
6/0 - 6/3
13:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vandermeer Lindsay - P100
Willems Stéphanie - P100
6/1 - 6/3
13:30 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Das Messaliena - P100
Ooms Ingrid - P100
6/2 - 6/4
14:45 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Biesmans Birthe - P100
Billen Michelle - P100
6/4 - 6/7 (4) - 10/3
16:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Liesenborgs Ann - P100
Liesenborgs Luc - P250
6/4 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Lemmens Jill - P250
Eerdekens Jochen - P100
6/4 - 6/2
17:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Nelissen Gitte - P250
Hermans Peter - P250
1/6 - 6/2 - 10/5
17:00 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Godts Tsawarong - P250
Godts Olivier - P250
6/4 - 6/2
18:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Daniels Evelien - P100
Duchateau Jean-Marie - P250
6/3 - 6/1