Dagplanning van

  • Datum 03/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 350 / 350
  • Week 28
  • Adres Geenend 17
    2470 Retie
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Van Hoppe Jelle - 13.3 (15 ptn)
Michiels Daan - 13.3 (15 ptn) 6/1 - 6/2
09:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Malfet Yinta - 13.3 (15 ptn)
Vittiglio Aurelia-Luna - 13.4 (10 ptn) 6/0 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Broeckx Ellen - 5 ptn
Gijs Aline - 20 ptn
Wens Griet - 15 ptn
Westhof Mie - 5 ptn
7/5 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Boermans Nick - 10 ptn
Sneyers Hans - 20 ptn
Sas Maarten - 20 ptn
Zeelmaekers Gino - 10 ptn
6/0 - 6/4
11:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandepaer Stefanie - 10 ptn
Winnaar
Loodts Griet - 10 ptn
6/2 - 6/2
11:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Clijmans Florent - 11.2 (20 ptn)
Winnaar
Teunissen Laurence - 11.1 (25 ptn)
4/2 - 1/4 - 4/3 (7)
11:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Peeters Sam - 13.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Brempt Marilyn - 13.3 (15 ptn)
6/2 - 6/0
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Van De Ven Jill - 10 ptn
Vervoort Xander - 40 ptn
Vangenechten Shana - 3 ptn
Sprangers Matthias - 45 ptn
7/6 (3) - 7/6 (3)
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Anthonis Wouter - 10 ptn
Otten Toon - 5 ptn
Daems Jan - 5 ptn
Geudens Steven - 3 ptn
6/4 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Roobol Evi - 75 ptn
Peters Marie - 75 ptn 6/0 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Vylder Tibo - 65 ptn
Leemans Lukas - 65 ptn 6/1 - 6/0
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Maas Stefan - 20 ptn
Smolderen Ief - 15 ptn 4/6 - 6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Spaepen Cindy - 10 ptn
Wuyts Joke - 5 ptn
Dewinter Kaat - 3 ptn
Luyckx Marie - 3 ptn
6/1 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vanspringel Nancy - 5 ptn
Schrijvers Jan - 15 ptn
6/0 - 7/5
15:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Piedfort Ilse - 30 ptn
Winnaar
Sterckx Peggy - 30 ptn
6/3 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Torfs Jonas - 3 ptn 6/1 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Slegers Eric - 10 ptn
Winnaar
Anthonis Wouter - 10 ptn
7/6 (4) - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Gorp Katrien - 5 ptn
Mariën Bart - 5 ptn
Winnaar
Baeyens Rian - 3 ptn
Daems Jan - 5 ptn
6/4 - 6/1
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Loots Laurens - 3 ptn
Minnen Sander - 45 ptn
Winnaar
Luyten Robin - 15 ptn
Sprangers Matthias - 45 ptn
6/0 - 6/2
17:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Verboven Aude - 60 ptn
Matthys Lotte - 40 ptn 6/3 - 6/4
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Leemans Lukas - 65 ptn
Winnaar
Jacobs Dries - 75 ptn
6/1 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Verhaert Gilles - 35 ptn
Winnaar
Pauwels Mats - 45 ptn
6/3 - 6/3