Dagplanning van

  • Datum 17/08/2020 - 23/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 151
  • Week 34
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Vancauwenberghe Merel - 13.3 (15 ptn)
Jenquin Amber - 13.5 (5 ptn) 6/2 - 6/2
09:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Wybo Louis - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Depauw Vince - 13.6 (3 ptn)
6/4 - 6/2
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Teerlinck Lars - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Jonckheere Ben - 9.7 (2 ptn)
4/2 - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vandepoele Nand - 50 ptn
Winnaar
Nollet Olivier - 55 ptn
4/6 - 7/5 - 6/4
10:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Nevens Bram - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Himschoot Achilles - 11.3 (15 ptn)
2/4 - 4/2 - 4/2
11:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Pauwaert Zoë - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Vansevenant Dauwke - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/0
11:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vancoppenolle Saskia - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Lannoo Lobke - 13.7 (2 ptn)
6/1 - 6/2
13:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Thibaux Ludovic - 13.2 (20 ptn)
Rutsaert Stan - 13.1 (25 ptn) 6/3 - 6/0
13:30 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Maesschalck Amelie - 35 ptn 6/2 - 3/6 - 6/1
13:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Van Deynse Kim - 20 ptn 7/5 - 5/7 - 7/6 (4)
15:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Vulsteke Cas - 9.1 (25 ptn)
Verhoestraete Ernest - 9.3 (15 ptn) 2/4 - 4/2 - 4/3 (6)
15:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ostyn Maxim - 11.1 (25 ptn)
Goossens Miro - 11.2 (20 ptn) 4/1 - 4/2
15:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Vandewiele Marie-Lou - 5 ptn 6/0 - 6/2
16:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Wilde Maxime - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Wauters Clement - 13.3 (15 ptn)
6/2 - 6/3
16:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Geuten Marcus - 20 ptn
Gerard Maxim - 25 ptn 6/3 - 6/3
16:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Annicaert Mauro - 5 ptn 4/6 - 6/0 - 6/4