Dagplanning van

  • Datum 20/07/2020 - 26/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 34
  • Week 30
  • Adres Triphon De Smetstraat 5
    9140 Temse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Cambier Amina - P100
Velghe Nele - P50
De Weirdt Saïda - P100
Van Hyfte Tamara - P50
6/0 - 6/0
10:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Spiessens Sofie - P50
Vermeulen Lotte - P50
6/3 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Rosschaert Yentl - P100
Van Beglen An - P50
Winnaar
Baele Nancy - P100
Huybrechts Ann - P100
6/1 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cambier Amina - P100
Velghe Nele - P50
6/4 - 6/4
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Catthoor Mieke - P250
Heyndrickx Ellen - P250
6/3 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Braeckmans Patty - P100
Broodtaerts Elien - P250
6/4 - 6/3
14:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Anthonis Annelies - P250
Suy Stephanie - P250
6/3 - 3/6 - 10/5
14:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Alewaters Sara - P250
Van De Vondel Margot - P250
6/4 - 6/4
16:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van Eijk Wendy - P250
Lannoy Philippe - P250
6/3 - 6/2
16:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
Mues Linde - P500
Dresen Vick - P500
Vanvaerenbergh Debbie - P250
Thysens Mats - P500
6/4 - 6/3
17:00 PADEL GEMENGD 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Van De Vondel Margot - P250
Asensi Pastor Saul - P500
6/0 - 6/0