Dagplanning van

  • Datum 03/07/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 171 / 250
  • Week 28
  • Adres Dreefstraat 17a
    3360 Bierbeek
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maes Bettina - 3 ptn
Maes Erwin - 3 ptn
Jordens Elisabeth - 3 ptn
Jaeken Jakob - 3 ptn
6/4 - 7/5
10:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Leener An - 3 ptn
Tirez Anne - 5 ptn
6/2 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Olbrecht Fran - 20 ptn
Stroobants Nicolas - 35 ptn
Winnaar
Walder An - 20 ptn
Verwimp David - 25 ptn
6/2 - 6/4
10:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Monstrey Annelien - 15 ptn
Daman Marc - 15 ptn
Aelvoet Caroline - 15 ptn
Boute Edward - 15 ptn
2/6 - 6/4 - 10/5
11:45 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Richard Jessica - 35 ptn
Richard Margaux - 20 ptn
Boeckx Carine - 35 ptn
Tillmann Elke - 15 ptn
6/4 - 6/0
11:45 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kinoo Barthelemy - 10 ptn
Spriet Vincent - 3 ptn
Winnaar
Hasevoets Didier - 10 ptn
Rosseel Erik - 3 ptn
6/0 - 1/6 - 10/4
13:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jean Pierre Frederik - 20 ptn
Vanparys Marc - 50 ptn
Winnaar
Claus Joren - 30 ptn
Leemans Mathias - 55 ptn
4/6 - 6/3 - 10/0
15:15 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meeus Liesl - 70 ptn
Lazard Vincent - 20 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
15:15 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Offermans Gerard - 50 ptn
Vanautgaerden Andreas - 90 ptn
1/6 - 6/4 - 10/3
15:15 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Carlier Luc - 20 ptn
Moeys Eli - 10 ptn
Leyers Filip - 20 ptn
Van Calster Nico - 10 ptn
6/3 - 6/4
15:45 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dereze Lieve - 20 ptn
Landtmeters Christine - 10 ptn
Winnaar
Augustinus Anja - 15 ptn
Mortier Maaike - 15 ptn
7/5 - 4/6 - 10/7
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lazard Anouck - 3 ptn
Meeus Kasper - 10 ptn
Winnaar
Maes Bettina - 3 ptn
Maes Erwin - 3 ptn
5/7 - 6/4 - 10/6
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Cock Diederik - 35 ptn
Van Tiggelen Niek - 25 ptn
Winnaar
Claus Joren - 30 ptn
Donne Tom - 15 ptn
6/4 - 6/4