Dagplanning van

  • Datum 03/08/2020 - 09/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 45
  • Week 32
  • Adres Quinkenstraat Z/N
    1930 Zaventem
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bulens Katrin - P100
Loos Peter - P100
Dhont Vanessa - P100
Geens Pieterjan - P100
6/4 - 6/4
09:00 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Serteels Kathleen - P100
Dupre Lars - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
09:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 De Muynck Benedicte - P50
De Beule Roger - P100
6/0 - 6/0
09:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Craen Sofie - P50
Janssens Eddy - P100
Winnaar
Duflou Marie - P100
Janssens Bavo - P100
6/2 - 6/1
10:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bulens Katrin - P100
Loos Peter - P100
6/1 - 6/2
10:30 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Duflou Marie - P100
Janssens Bavo - P100
6/2 - 6/3
11:45 PADEL GEMENGD 5 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Verbruggen Tatiana - P100
Ayeni Kevin - P100
6/2 - 6/2
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 De Greef Lallie - P250
Verbruggen Tatiana - P100
6/1 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Amerijckx Ann - P100
De Kock Veerke - P250
6/2 - 6/2
13:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Simon Ann-Laure - P100
Simon Marie-Charlotte - P250
6/1 - 6/1
13:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Martens Inge - P250
Van Baelen Véronique - P250
7/6 - 7/6
14:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Dejonghe Camille - P250
Van Eeckhoudt Sarah - P250
4/6 - 6/0 - 10/7
14:30 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Claes Stefanie - P250
Verholen Sara - P250
6/1 - 6/1
15:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P250 Mc Allister Maria Victoria - P250
Van Oproy Lynn - P250
6/2 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Peuter Tom - P500
Van Honste Kris - P250
7/6 - 6/7 - 10/7
17:45 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Leeuw Wout - P500
Van Dooren Joseph - P500
6/3 - 6/2
17:45 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500
Winnaar
de Mey Ludwig - P500
Thysens Mats - P500
Himpe Simon - P500
Vanpeene Kristof - P250
6/4 - 6/3
18:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Cuyper Edwin - P500
Jottier Frederic - P500
6/3 - 6/3
18:30 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 de Mey Ludwig - P500
Thysens Mats - P500
7/6 - 6/2
19:45 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Aurrecoechea Igor - P500
Pont Nicolas - P500
6/3 - 6/3