Dagplanning van

  • Datum 29/06/2020 - 04/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 64 / 64
  • Week 27
  • Adres Eindrieskaai 26
    9700 Oudenaarde
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Brabandere Ann-Felice - P50
Pieters Morgane - P100
6/2 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 5 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Mestach Sofie - P50
Ostyn Jana - P100
Coussement Rosie - P50
D'Haeyer Lynn - P50
6/2 - 6/4
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Hoste Jesse - P100
Hoste Youri - P100
Schelstraete Bram - P100
Vander Beken Joshua - P100
6/3 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Berkvens Olivier - P100
Deschamps Ruben - P100
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Lazou Mathias - P100
Maertens Sander - P100
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Decubber David - P250
Standaert Christophe - P250
7/6 - 6/7 - 10/7
10:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Demeulemeester Kris - P250
Vandenberghe Arne - P250
Winnaar
Demonty Ben - P250
Mathijs Arne - P250
6/3 - 6/2
10:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Greve Laurent - P100
Janssens Bavo - P100
7/6 - 7/6
11:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Berteloot Hanne - P100
T Kindt Katrien - P250
6/1 - 6/1
11:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Maenhout Annelies - P250
Verstraete Karlien - P250
6/2 - 6/2
11:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Norman Ilse - P250
Van Parijs Ilse - P250
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Andelhof Ron - P500
Van Steenberghe Tom - P500
6/3 - 1/6 - 10/0
14:00 PADEL HEREN 3 (P250 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Klockaerts Andreas - P250
Van Den Abeele Arnaud - P250
6/3 - 3/6 - 10/6
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 De Smedt Tim - P750
Van Rompaey Tim - P750
6/4 - 3/6 - 10/7
15:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750
Winnaar
Malisse Xavier - P750
Norman Dick - P750
Bruylant Steven - P750
Van Cauwenberge Pieterjan - P750
6/4 - 6/2