Dagplanning van

  • Datum 29/06/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 477
  • Week 28
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Camps Geert - 5 ptn
Smits Dirk - 10 ptn
De Smet Haakon - 3 ptn
Wuyts Pieter - 3 ptn
6/3 - 7/6 (5)
11:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Smets Pieter-Jan - 50 ptn 7/5 - 6/3
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Vandormael Elien - 50 ptn
Vanswijgenhoven Ilse - 10 ptn
3/6 - 6/2 - 10/8
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Knaepen Lieve - 3 ptn
Schevenels Ann - 3 ptn
6/2 - 6/2
13:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Strijkers Nieke - 45 ptn
Winnaar
Greefs Lena - 40 ptn
7/6 - 6/0
13:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Kenis Davy - 30 ptn
Winnaar
Van Imschoot Tom - 30 ptn
6/4 - 6/4
13:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lammens Boris - 5 ptn
Winnaar
Cuppens Pieter - 3 ptn
7/6 (3) - 1/6 - 7/6 (5)
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Baret Andreas - 45 ptn
Baret Michel - 5 ptn
Lagaeysse Tom - 35 ptn
Roux Jorick - 25 ptn
6/3 - 6/1
14:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Meeuwens Floor - 11.3 (15 ptn)
Vandegaer Camille - 11.4 (10 ptn) 4/3 (4) - 0/4 - 4/2
14:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Boyen An - 5 ptn
Hermans Nathalie - 25 ptn
de Condé Sigrid - 3 ptn
Knaepen Lieve - 3 ptn
3/6 - 6/1 - 10/4
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bessemans Ward - 45 ptn
Dieu Bjorn - 45 ptn
4/6 - 7/6 (5) - 10/8
15:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pierle Louise - 30 ptn 6/3 - 0/6 - 7/6 (8)
15:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Swalens Jimmy - 10 ptn
Russo Florian - 10 ptn 6/1 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Borgers Tom - 30 ptn
Winnaar
Simonart Olivier - 30 ptn
7/5 - 7/5
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Resseler Tibau - 15 ptn
Sas Eloy - 5 ptn
Winnaar
Bogaerts Danny - 15 ptn
Thijs Mario - 15 ptn
6/3 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Klarenbeek Mats - 60 ptn
Winnaar
Mathoul Niels - 70 ptn
6/2 - 4/6 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Nolmans Lars - 10 ptn
Wils Roel - 5 ptn 6/2 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Liefsoens Sabien - 15 ptn
Liefsoens Geoffrey - 10 ptn
Winnaar
Pangratiu Maria - 15 ptn
Baret Michel - 5 ptn
6/1 - 6/0
16:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Dony Chantal - 3 ptn
Zimmerman Dany - 10 ptn
6/4 - 6/2
16:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Thys Phebe - 75 ptn
Vanhees Bianca - 55 ptn 6/1 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Baret Els - 15 ptn
Van Stappen Gunter - 65 ptn
Winnaar
Greefs Lena - 40 ptn
Brans Pascal - 50 ptn
6/0 - 7/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Bamps Celine - 30 ptn
Sas Eloy - 5 ptn
Hermans Nathalie - 25 ptn
Simonart Olivier - 35 ptn
6/4 - 7/5
17:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Aiola Elena - 5 ptn 6/2 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schietaert Dries - 90 ptn
Winnaar
Blonda Matteo - 85 ptn
6/2 - 7/6 (10)