Dagplanning van

  • Datum 21/08/2020 - 30/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 269 / 270
  • Week 35
  • Adres Julius De Geyterstraat 133
    2020 Antwerpen
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Anrijs Wim - 50 ptn
Raemen Mats - 10 ptn
Winnaar
Coppens Gert - 20 ptn
Embrechts Bart - 25 ptn
6/4 - 6/4
12:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Reyntens Peggy - 10 ptn
Jaco Peter - 15 ptn
Winnaar
El-Haddad Charlotte - 20 ptn
Raemen Mats - 10 ptn
6/0 - 6/0
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Sinnema Yonne - 30 ptn
Stanciu Gina - 30 ptn
Winnaar
Ahmadoun Dounia - 25 ptn
Immens Carine - 35 ptn
7/5 - 7/5
13:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Cnapelynck Ellen - 10 ptn
Keulemans Kathy - 10 ptn
6/1 - 7/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Junes Joni - 3 ptn
Moons Johan - 5 ptn
Smulders Katrien - 3 ptn
Kusters Pieter - 5 ptn
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Meyer Johan - 25 ptn
Le Roy Sander - 55 ptn
Winnaar
De Gres Andres - 75 ptn
Suykens Iven - 15 ptn
7/5 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Goes Toon - 3 ptn
Van De Vel Cedric - 5 ptn
6/1 - 7/6 (5)
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Springael Eva - 3 ptn
Van de Wiele Cathy - 10 ptn
7/5 - 4/6 - 11/9
15:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Roest Rosalie - 3 ptn
Smulders Marlies - 5 ptn
6/1 - 6/0
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Ahmadoun Dounia - 25 ptn
Brems Nick - 40 ptn
6/4 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Jaco Peter - 15 ptn
Tena Menendez Fernando - 10 ptn
Winnaar
Vertessen Karl - 20 ptn
Vertessen Mats - 10 ptn
6/0 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 50 1 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Remeysen Ronny - 5 ptn
Van Overloop Frank - 5 ptn
Winnaar
Peeters Joris - 3 ptn
Verdonck Jef - 10 ptn
6/3 - 3/6 - 10/5
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gonzalez Gonzalez Carine - 45 ptn
Zian Rami Mounia - 35 ptn
Winnaar
Neefs Sophie - 55 ptn
Planting Maaike - 3 ptn
6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Huybrechts Ann - 45 ptn
Schroons David - 10 ptn
Winnaar
Suykens Joni - 35 ptn
Suykens Iven - 15 ptn
6/4 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Springael Eva - 3 ptn
Vanhauwaert Dimitri - 5 ptn
6/2 - 1/6 - 10/5
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Ahmadoun Hicham - 95 ptn
Brems Nick - 40 ptn
Loveniers Olivier - 65 ptn
Willems Willem - 65 ptn
6/4 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Moons Johan - 5 ptn
Van Der Linden Mathias - 3 ptn
Winnaar
Lens Jonas - 10 ptn
Van den Bergh Ben - 3 ptn
6/3 - 6/4