Dagplanning van

  • Datum 26/06/2020 - 05/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 275 / 275
  • Week 27
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vangeel Tinne - 5 ptn
Woestenborghs Iris - 10 ptn
Winnaar
Druyts Sarah - 3 ptn
Lambrechts Elly - 10 ptn
6/2 - 6/3
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Prins Lisa - 10 ptn
Pauwels Glenn - 5 ptn
Schryvers Tinne - 3 ptn
Tuytelaars Wannes - 10 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
09:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goossens Mathias - 40 ptn
Rynders Yorick - 50 ptn
Geens Gert - 65 ptn
Theys Hans - 3 ptn
4/6 - 7/6 (1) - 10/3
09:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Roover Gunter - 30 ptn
Leenders Michel - 30 ptn
Heylen Christof - 10 ptn
Verhaert Gilles - 35 ptn
6/3 - 6/1
11:15 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Schutter Hanne - 20 ptn
Koninkx Dorien - 40 ptn
Van Roosbroeck Emelie - 50 ptn
Verhaegen Gwen - 10 ptn
6/2 - 3/6 - 10/8
11:15 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van De Wiel Cathy - 5 ptn
Vermeiren Patricia - 3 ptn
6/7 (4) - 7/6 (5) - 10/5
11:15 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ryken Birgit - 20 ptn
Matheussen Franky - 25 ptn
4/6 - 6/4 - 10/2
11:15 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gybels Hilde - 10 ptn
Gybels Bart - 20 ptn
Somers Gitte - 20 ptn
Heylen Christof - 10 ptn
6/4 - 6/3
11:15 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Herck Ashley - 5 ptn
Van Herck Dirk - 5 ptn
6/2 - 6/0
11:15 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claes Kim - 5 ptn
Dendievel Derek - 10 ptn
Aerts Peter - 3 ptn
Lieckens Jan - 5 ptn
4/6 opgave
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandoninck Annabelle - 20 ptn
Van Laer Remko - 40 ptn
Winnaar
Van Loock Ilse - 25 ptn
Bulckens Wim - 35 ptn
7/6 (4) - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Branckaerts Wim - 5 ptn
Van Sande Nick - 10 ptn
Heylen Lennert - 3 ptn
Van Tendeloo Lander - 3 ptn
6/2 - 3/6 - 10/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brants Griet - 15 ptn
Smets Johan - 15 ptn
Gybels Hilde - 10 ptn
Gybels Bart - 20 ptn
6/2 - 6/4
14:15 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Anthoni Inneke - 5 ptn
Braeckmans Natasja - 10 ptn
Winnaar
Druyts Sarah - 3 ptn
Lambrechts Elly - 10 ptn
6/0 - 6/0
14:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Kim - 5 ptn
Dendievel Derek - 10 ptn
Winnaar
Branckaerts Wim - 5 ptn
Van Sande Nick - 10 ptn
7/5 - 3/6 - 10/6
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sluyts Nathalie - 15 ptn
Van Bergen Griet - 20 ptn
Winnaar
De Schutter Hanne - 20 ptn
Koninkx Dorien - 40 ptn
7/6 (4) - 7/5
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deckers Lisa - 15 ptn
Rens Charlotte - 5 ptn
5/7 - 6/4 - 10/6
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goossens Mathias - 40 ptn
Rynders Yorick - 50 ptn
6/1 - 6/4
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Roover Gunter - 30 ptn
Leenders Michel - 30 ptn
Smet Giovanni - 25 ptn
Wuyts Tim - 35 ptn
6/3 - 6/4
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Severeyns Francis - 5 ptn
Smolderen Ief - 15 ptn
Winnaar
Gybels Bart - 20 ptn
Hemschoote Lieven - 10 ptn
7/5 - 4/6 - 10/8
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandoninck Annabelle - 20 ptn
Geens Gert - 65 ptn
6/4 - 6/3