Dagplanning van

  • Datum 16/07/2020 - 26/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 249 / 250
  • Week 30
  • Adres Vloerstraat 71
    3020 Herent
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verpeet Ellen - 5 ptn
Vierstraete Inge - 10 ptn
Winnaar
Dekoninck Kristel - 5 ptn
Moons Katrijn - 10 ptn
7/5 - 7/5
09:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Bouw Michael - 40 ptn
Verbeek Eric - 15 ptn
Claus Joren - 30 ptn
Donne Tom - 15 ptn
3/6 - 6/3 - 13/11
09:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verwimp Michael - 5 ptn
Willems Stijn - 25 ptn
Billast Robby - 10 ptn
Vangrunderbeek Nik - 5 ptn
6/2 - 6/2
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Billiet Margot - 35 ptn
Vanderstraeten Ellen - 25 ptn
Winnaar
De Boer Jo - 20 ptn
Verbrugge Laura - 40 ptn
6/4 - 6/4
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Daron Estelle - 3 ptn
Vranckx Marleen - 3 ptn
7/6 (3) - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claus Joren - 30 ptn
Leemans Mathias - 55 ptn
Van Der Linden David - 30 ptn
Van Der Linden Xander - 55 ptn
6/4 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Adriaenssens Frank - 5 ptn
Van Cauwenbergh Lorenz - 10 ptn
Winnaar
Leemans Didier - 3 ptn
Pardon Stefaan - 10 ptn
6/1 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Donne Tom - 15 ptn
Scherpereel Nico - 5 ptn
Verwimp Michael - 5 ptn
Willems Stijn - 25 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Debuyzer Maïté - 75 ptn
Bols Dylan - 15 ptn
Laeremans Mies - 70 ptn
Daniels Engelbert - 20 ptn
6/3 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Boon John - 3 ptn
Buelens Daniel - 3 ptn
Devlieger Max - 3 ptn
Staf Henri - 3 ptn
3/6 - 7/6 (5) - 10/7
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Daelman Vera - 3 ptn
Boon John - 3 ptn
Vermeulen Karin - 3 ptn
Vander Sande Siemen - 3 ptn
6/2 - 2/6 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanderputte Jeroen - 50 ptn
Vanderputte Wim - 80 ptn
Winnaar
Verwimp David - 25 ptn
Vosswinkel Martin - 100 ptn
6/4 - 3/6 - 10/7
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bouw Michael - 40 ptn
Verbeek Eric - 15 ptn
Winnaar
Lesire Frederik - 5 ptn
Vleminckx Gino - 45 ptn
6/1 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Crokaert Carine - 10 ptn
De Schepper Inya - 15 ptn
4/6 - 6/4 - 12/10
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Teerlinck Sarah - 45 ptn
Teerlinck Bram - 15 ptn
6/4 - 4/6 - 10/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Boer Jo - 20 ptn
Lariviere Jaan - 3 ptn
Walder An - 20 ptn
Verwimp Thomas - 3 ptn
6/4 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Buedts Anneleen - 5 ptn
Tack Mattias - 3 ptn
Mortelmans Katrin - 10 ptn
Corthout Michael - 5 ptn
6/4 - 6/3