Dagplanning van

  • Datum 10/08/2020 - 16/08/2020
  • Aantal inschrijvingen 162
  • Week 33
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Kirsch Florian - 9.5 (5 ptn)
Appeltans Charlotte - 9.5 (5 ptn) 4/1 - 2/4 - 4/2
09:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Baets Elodie - 9.3 (15 ptn)
Verhoestraete Ernest - 9.3 (15 ptn) 4/3 - 1/4 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Botelberge Gustave - 11.6 (3 ptn)
De Witte Arthur - 11.6 (3 ptn) 1/4 - 4/2 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Volder Rodick - 11.6 (3 ptn)
Ongena Thibault - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/0
09:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Beus William - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Depauw Vince - 13.6 (3 ptn)
6/3 - 6/3
09:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ryckaert Elias - 10 ptn
Vandenbulcke Nathan - 10 ptn 6/2 - 6/0
10:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Ongena Camille - 9.6 (3 ptn)
Dhuyvetter Renée - 9.7 (2 ptn) 4/1 - 4/1
10:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Depecker Louwis - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Botelberge Leon - 9.6 (3 ptn)
4/2 - 4/2
10:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Verbrugghe Ivanna - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Dhuyvetter Marie - 11.6 (3 ptn)
4/3 (5) - 4/2
11:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Baets Elodie - 9.3 (15 ptn)
Kirsch Florian - 9.5 (5 ptn) 4/2 - 3/4 (8) - 4/2
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Volder Rodick - 11.6 (3 ptn)
Botelberge Gustave - 11.6 (3 ptn) 4/2 - 4/2
11:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Rybel Thomas - 30 ptn
Claus Jules - 5 ptn 6/3 - 7/5
11:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Himpe Julie - 10 ptn
De Mey Hanne - 20 ptn 6/1 - 6/3
13:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Ongena Camille - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Botelberge Leon - 9.6 (3 ptn)
4/0 - 0/4 - 4/0
13:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Deschilder Ishara - 11.6 (3 ptn)
Dhuyvetter Marie - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/0
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR De Volder Rodick - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Goris Alexander - 11.5 (5 ptn)
4/2 - 4/2
14:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Meyvis Emilie - 13.3 (15 ptn)
Van Vooren Laure - 13.4 (10 ptn) 6/4 - 7/5
14:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Himpe Julie - 10 ptn
Castermans Manon - 5 ptn 6/1 - 6/0
16:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR Decocker Robbe - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Wauters Clement - 13.3 (15 ptn)
3/6 - 6/4 - 6/3
16:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
De Jaeger Hanne - 11.3 (15 ptn)
Deschilder Ishara - 11.6 (3 ptn) 4/2 - 4/3 (7)
16:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Isenbaert Marie - 13.6 (3 ptn)
Denoyel Nais - 13.7 (2 ptn) 6/3 - 6/2