Dagplanning van

  • Datum 29/06/2020 - 12/07/2020
  • Aantal inschrijvingen 690 / 1000
  • Week 28
  • Adres Kiezelweg 75
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Stephanie - 25 ptn
Verbruggen Elise - 65 ptn
Winnaar
Berghmans Eline - 35 ptn
Vanhoof Lynn - 50 ptn
6/7 (4) - 6/3 - 10/8
09:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Melis Luc - 10 ptn
Vanaken Sam - 3 ptn
Winnaar
Panis Wim - 5 ptn
Verhaegen Carl - 5 ptn
6/2 - 6/2
09:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Togayli Hulya - 5 ptn 6/2 - 6/3
09:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Soeffers Kay - 20 ptn
Winnaar
Meynen Karin - 20 ptn
6/3 - 6/3
09:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Trukhacheva Tatiana - 10 ptn
Winnaar
Van Hout Mieke - 10 ptn
6/4 - 3/6 - 6/3
09:30 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meeus Johan - 5 ptn
Truyens Bjorn - 10 ptn 6/4 - 6/1
09:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Opstal Kris - 10 ptn 6/0 - 7/5
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Cnodder Tim - 15 ptn
Valkenborghs Kristof - 5 ptn
Winnaar
Haemhouts Stijn - 15 ptn
Sterckx Kobe - 15 ptn
6/1 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Looijmans Frans - 50 ptn
Verstappen Thibault - 45 ptn 6/0 - 6/1
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van der Eedt Cindy - 20 ptn
Van Hout Mieke - 10 ptn
Winnaar
Meynen Karin - 25 ptn
Van Rooijen Tamara - 5 ptn
6/3 - 6/2
11:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smeyers Britt - 40 ptn
Bellens Gunther - 45 ptn
Verwimp Liesbeth - 60 ptn
Mermans Patrick - 25 ptn
6/2 - 6/4
11:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claes Gil - 15 ptn
Smets Gunter - 50 ptn
Minnen Sander - 45 ptn
Sprangers Matthias - 45 ptn
7/6 (4) - 6/0
11:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leysen Hanne - 50 ptn
Winnaar
Bosmans Elise - 40 ptn
6/1 - 6/4
11:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Stans Rik - 5 ptn
Verbraecken Miguel - 5 ptn 6/4 - 6/3
11:30 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Hulsel Luc - 30 ptn
Franken Wim - 30 ptn 5/7 - 7/6 (5) - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Oris Danielle - 15 ptn
Van Den Dungen Herman - 15 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Vries Lauren - 65 ptn
Van Roosbroeck Hanne - 70 ptn
7/5 - 7/5
13:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Tubbeckx Ann - 5 ptn
Vandoninck Wendy - 5 ptn
De Vlieger Kathleen - 5 ptn
Schildermans Steffi - 5 ptn
6/1 - 7/6 (5)
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mannaerts Rita - 5 ptn
Van De Wal Eric - 10 ptn
Verboven Ellen - 3 ptn
Bartholomeus Hans - 3 ptn
6/1 - 6/3
13:30 DUBBEL MEISJES U15 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Smeyers Lore - 5 ptn
Vermeulen Kaat - 5 ptn
Lijnen Sien - 3 ptn
Van Der Kerken Jolien - 5 ptn
6/2 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Endert Noa - 30 ptn
De Graaf Sandra - 20 ptn 6/3 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 25 2 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Willems Daisy - 60 ptn 6/3 - 5/7 - 7/6 (1)
13:30 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van dingenen Kim - 40 ptn
Winnaar
Van Hoppe Filip - 50 ptn
7/5 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dammen Stefan - 25 ptn
Moors Wim - 20 ptn 6/1 - 4/6 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mermans Patrick - 10 ptn
Poets Peter - 5 ptn 6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schelles An - 10 ptn
Van Baelen Nadine - 5 ptn
7/6 (6) - 6/2
15:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Geysen Anne - 5 ptn
Daems Eddy - 5 ptn
Wolput Karen - 5 ptn
Wolput Kurt - 3 ptn
6/3 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Swartebroeckx Sepp - 75 ptn
Swinnen Jens - 65 ptn
Winnaar
Braeckman Maxime - 100 ptn
Moors Danny - 35 ptn
6/3 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Nuyts Jan - 3 ptn
Van De Craen Dieter - 5 ptn
Winnaar
Meeus Jan - 5 ptn
Meeus Johan - 5 ptn
6/1 - 5/1 opgave
15:30 ENKEL DAMES 25 1 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vromans Elke - 85 ptn
Vos Marie - 70 ptn 6/1 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Baeck Anja - 10 ptn
Dams An - 5 ptn 6/1 - 6/7 (2) - 10/2
15:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vos Nick - 15 ptn
Holtzem Joeri - 15 ptn 6/2 - 5/7 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smets Gunter - 50 ptn
Mennes Gert - 50 ptn 6/0 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Lambrechts Jill - 105 ptn nr. 61
Winnaar
Helsen Flo - 85 ptn
6/0 - 6/4
17:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM 'S Hertogen Marie - 25 ptn
Vanbriel Liese - 35 ptn
Winnaar
Vanhoof Lynn - 50 ptn
Vanhoof Yanna - 10 ptn
6/3 - 2/6 - 10/7
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sannen Sofie - 30 ptn
Hooyberghs Guy - 25 ptn
Winnaar
Bosmans Elise - 40 ptn
Bosmans Frank - 10 ptn
6/4 - 7/5
17:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 200 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bas Jolien - 75 ptn
Martens Noah - 110 ptn
Wintmolders Sien - 65 ptn
Koopmansch Ignace - 85 ptn
6/3 - 7/5
17:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Noels Roald - 20 ptn
Peeters Gert - 35 ptn
4/6 - 6/3 - 10/3
17:30 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schellekens Lise - 75 ptn
Winnaar
Bex Eline - 85 ptn
6/0 - 6/1
17:30 ENKEL DAMES 25 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Schepper Katleen - 30 ptn
Winnaar
Aerts Stephanie - 25 ptn
6/3 - 6/4
17:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vos Dries - 70 ptn 6/2 - 6/0
17:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Luyckx Lennert - 30 ptn
Sneyers Bregt - 20 ptn 6/3 - 7/5
17:30 ENKEL HEREN 55 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demuynck Dirk - 40 ptn
Wang Lian - 35 ptn 7/5 - 6/0