Dagplanning van

  • Datum 26/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 141 / 300
  • Week 1
  • Adres Quinkenstraat Z/N
    1930 Zaventem
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Claus Joren - 30 ptn
Donne Tom - 15 ptn
3/6 - 6/4 - 10/6
10:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Richard Jessica - 35 ptn
Richard Margaux - 20 ptn
Winnaar
Verdrengh Ellen - 30 ptn
Walder An - 20 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Adriaenssens Louise - 3 ptn
Van der Borght Hilde - 5 ptn
6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Burls Maud - 20 ptn
Vandeputte Jan - 5 ptn
Winnaar
Monstrey Annelien - 15 ptn
Daman Marc - 15 ptn
6/1 - 6/4
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Theirssen Aline - 50 ptn
Van Raemdonck Annelies - 15 ptn
Winnaar
Bekambo Sarah - 20 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
6/3 - 6/1
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Cuyper Arno - 55 ptn
Gielis Erik - 35 ptn
Agzenay Mohamed - 20 ptn
Crabbe Bert - 70 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bogaert Dennis - 110 ptn
Borgers Dries - 100 ptn
Winnaar
Kokorev Alexander - 100 ptn
Maes Michael - 95 ptn
6/0 - 2/6 - 10/8
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lecluyse Koen - 3 ptn
Schepers Luc - 10 ptn
Winnaar
Deckers Dirk - 3 ptn
Kinoo Barthelemy - 10 ptn
6/2 - 3/6 - 10/7
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bohne Luna - 25 ptn
Marck Joachim - 90 ptn
Winnaar
Debuyzer Maïté - 75 ptn
Ronsmans Jeremy - 60 ptn
7/6 (4) - 2/6 - 10/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Reypens Alizé - 50 ptn
Vandeputte Jan - 5 ptn
6/0 - 7/6 (5)
17:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Aubert Simon - 15 ptn
Biesemans Kris - 15 ptn
Beyen Kris - 25 ptn
Coppens Pieter - 5 ptn
7/6 (2) - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Debuyzer Maïté - 75 ptn
Daman Marc - 15 ptn
Winnaar
De Mesmaecker Ester - 30 ptn
Huart Jeremy - 55 ptn
7/6 (1) - 3/6 - 10/5
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Lecrenier Thierry - 30 ptn
Van Acker Jochen - 30 ptn
6/1 - 7/6 (4)
18:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Amerijckx Ann - 10 ptn
Swaelens Fanny - 20 ptn
Winnaar
Casteels Sandra - 20 ptn
Decock Sandra - 10 ptn
6/0 - 4/6 - 10/6
19:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Daems Philip - 60 ptn
Van Cutsem Stijn - 80 ptn
6/3 - 7/5