Dagplanning van

  • Datum 04/01/2020 - 11/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 261 / 265
  • Week 2
  • Adres Galgebergstraat 41
    3000 Leuven
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Schoenmaeker Evita - 5 ptn
Van Moer Carla - 15 ptn
Winnaar
Matthys Iris - 10 ptn
Peeters Annie - 10 ptn
7/5 - 2/6 - 10/6
10:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Keyser Pieter - 25 ptn
Vanderstappen Chanchai - 25 ptn
Winnaar
De Smedt Ief - 45 ptn
De Wachter Wim - 15 ptn
6/2 - 6/1
10:15 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sterkens Tim - 3 ptn
Verwimp Michael - 5 ptn
Foqué Nico - 20 ptn
Haeldermans Godfried - 10 ptn
2/6 - 7/5 - 10/4
11:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Billiet Margot - 35 ptn
Mahy Petra - 15 ptn
Winnaar
Derwa Muriel - 20 ptn
Monstrey Annelien - 15 ptn
5/7 - 6/4 - 10/8
11:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haesmans Valerie - 65 ptn
De Baerdemaeker Roel - 75 ptn
6/4 - 6/4
11:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brackeniers Maxime - 35 ptn
Kokorev Alexander - 100 ptn
Winnaar
Carmans Jesse - 50 ptn
Verlinde Tommy - 90 ptn
7/5 - 6/4
12:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Serverius Evelien - 15 ptn
De Cock Diederik - 35 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Greef Ella - 20 ptn
Haesmans Valerie - 65 ptn
Winnaar
Coomans Justien - 60 ptn
De Groof Anne - 15 ptn
6/3 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Willems Esther - 95 ptn
Lauvrys Yves - 30 ptn
6/3 - 2/6 - 10/7
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Duvivier Ilse - 10 ptn
Raets Eddy - 5 ptn
Gelade Ine - 3 ptn
Vanstapel Kenny - 10 ptn
6/4 - 6/1
13:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leys Philippe - 65 ptn
Verschuere Filip - 15 ptn
Winnaar
Dekleermaeker Rob - 20 ptn
Piette Cédric - 65 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sterkens Tim - 3 ptn
Verwimp Michael - 5 ptn
Carlier Luc - 20 ptn
Moeys Eli - 10 ptn
2/6 - 6/2 - 10/4
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Milis Tinne - 25 ptn
Salien Esther - 20 ptn
Derwa Muriel - 20 ptn
Monstrey Annelien - 15 ptn
6/4 - 7/6 (4)
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Amerijckx Ann - 10 ptn
Casteels Sandra - 20 ptn
Matthys Iris - 10 ptn
Peeters Annie - 10 ptn
6/2 - 4/6 - 10/8
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nolmans Ellen - 45 ptn
Ghesquiere Pieter-Jan - 10 ptn
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Smedt Ief - 45 ptn
De Wachter Wim - 15 ptn
Buedts Pieter - 25 ptn
De Voeght Stefan - 25 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leemans Didier - 3 ptn
Pardon Stefaan - 10 ptn
7/5 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lakaie Brenda - 5 ptn
Ronsmans Sandy - 10 ptn
Winnaar
Donckers Kim - 3 ptn
Van Buyten Tina - 3 ptn
6/4 - 3/6 - 10/6
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maes Noa - 5 ptn
Desmet Mathijs - 20 ptn
6/3 - 2/6 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 6 (90 punten - 190 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Daneels Torsten - 90 ptn
Kokorev Alexander - 100 ptn
Marck Joachim - 90 ptn
Sempels Viktor - 100 ptn
6/2 - 6/3
17:15 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gilles Dominique - 60 ptn
Beyen Marnik - 30 ptn
Tastenhoye Severine - 75 ptn
Cludts Manuel - 15 ptn
7/6 (5) - 7/6 (4)
17:15 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Juste Natan - 65 ptn
Mitchaux Gert - 75 ptn
Winnaar
Carmans Jesse - 50 ptn
Verlinde Tommy - 90 ptn
6/1 - 3/6 - 10/0