Dagplanning van

  • Datum 23/01/2020 - 01/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 292 / 290
  • Week 5
  • Adres Eugène Ysayestraat 14
    1500 Halle
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Fierain Marc - 20 ptn
Figys Danny - 5 ptn
Baes Jeroen - 25 ptn
Walravens Lieven - 5 ptn
6/3 - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Degreve Pierre - 70 ptn
Kayaerts Alexandre - 65 ptn 4/6 - 7/6 (5) - 6/4
11:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Eeckhoudt Bruno - 45 ptn
Willockx Olivier - 45 ptn
Winnaar
Houx Philippe - 20 ptn
Leroy Kevin - 65 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
11:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jacquet Nicolas - 5 ptn
De Nil Christian - 10 ptn 7/6 (2) - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Koster Bart - 30 ptn
Iwens Paul - 30 ptn 6/4 - 6/0
11:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Popleu Koen - 10 ptn
Aertgeets Renaud - 10 ptn 6/2 - 1/6 - 7/6 (6)
13:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goossens Leen - 3 ptn 2/6 - 6/2 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vervaeke Julien - 75 ptn 6/3 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jamaer Jef - 15 ptn 2/6 - 6/1 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Appelmans Kurt - 10 ptn
Popleu Koen - 10 ptn 7/5 opgave
13:00 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leman Frederic - 10 ptn
Clarisse Marc - 10 ptn 6/0 opgave
14:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Mesmaecker Ester - 30 ptn
Huart Jeremy - 55 ptn
Winnaar
Hoffem Marine - 55 ptn
Rodot Kevin - 30 ptn
6/4 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bimson Thomas - 75 ptn
Dupont Thomas - 65 ptn
Debilio Angelo - 75 ptn
Pierart Jérôme - 60 ptn
7/6 (4) - 6/1
14:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goovaerts Ilke - 55 ptn
Behets Ilse - 50 ptn 6/2 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Springael Nolann - 40 ptn
Winnaar
Carmans Jesse - 50 ptn
6/2 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM van Dorp Willem - 25 ptn
Winnaar
Van Hove Bruno - 30 ptn
6/1 - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Theirssen Aline - 50 ptn
De Keer Sander - 10 ptn
Winnaar
Walravens Nancy - 25 ptn
Rodot Kevin - 30 ptn
7/5 - 6/4
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bugelli Paolo - 10 ptn
Willockx Olivier - 45 ptn
6/2 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Heuvinck Tuur - 115 ptn nr. 20 BIS
Winnaar
Bogaert Dennis - 110 ptn nr. 35
6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van den Nest Andres - 85 ptn
Winnaar
Fagoo Philip - 90 ptn
7/6 (7) - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Degreve Pierre - 70 ptn
Winnaar
Verkerk Sander - 50 ptn
6/4 - 1/6 - 7/5
18:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Vos Saskia - 20 ptn
Hofmans Veronique - 40 ptn
6/2 - 6/2
18:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Struelens Jean - 3 ptn
Tielemans Jurgen - 3 ptn
Winnaar
Figys Danny - 5 ptn
Schouppe Francis - 5 ptn
6/4 - 6/4