Dagplanning van

  • Datum 22/02/2020 - 01/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 201 / 201
  • Week 9
  • Adres Alice Nahonlei 2
    2900 Schoten
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Hyfte Maurice - 9.4 (10 ptn)
Winnaar
Moreau Rowen - 9.3 (15 ptn)
4/1 - 4/1
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Bruggeman Rhube - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Van den Houdt Menno - 9.3 (15 ptn)
4/2 - 4/0
12:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Bah Kadija - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Sesay Nafiesatu - 9.8 (1 ptn)
4/1 - 4/3 (3)
12:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Bergmans Thomas - 11.8 (1 ptn)
Van Hoorenbeeck Tibo - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/2
12:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Sikik Efe - 11.6 (3 ptn)
De Pever Axl - 11.8 (1 ptn) 4/3 (6) - 2/4 - 4/3 (5)
12:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Brant Jesse - 25 ptn
Klougbo Cédric - 15 ptn 3/6 - 6/3 - 6/2
13:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van den Houdt Menno - 9.3 (15 ptn)
Moreau Rowen - 9.3 (15 ptn) 4/2 - 3/4 (5) - 4/1
13:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Goyvaerts Nine - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Van Brempt Nicolas - 9.6 (3 ptn)
4/0 - 4/2
13:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Laet Lilly - 11.4 (10 ptn)
Winnaar
Verelst Lieze - 11.3 (15 ptn)
4/3 (4) - 3/4 (2) - 4/2
13:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Meyers Manon - 13.3 (15 ptn)
Van Herck Satine - 13.4 (10 ptn) 6/0 - 6/0
14:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Maes Dennis - 13.1 (25 ptn)
Nizet Loïc - 13.3 (15 ptn) 6/3 - 6/3
15:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Sesay Nafiesatu - 9.8 (1 ptn)
Van Brempt Nicolas - 9.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
15:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Sikik Efe - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Bergmans Thomas - 11.8 (1 ptn)
4/1 - 4/0
15:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Opstal Niels - 13.6 (3 ptn)
De Backer Tibe - 13.6 (3 ptn) 6/3 - 6/1
15:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Riel Britt - 25 ptn
Winnaar
Wouters Eveline - 25 ptn
6/2 - 6/1
15:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Backer Femke - 5 ptn
Winnaar
Lambrechts Tia - 5 ptn
6/7 (8) - 6/4 - 6/2
16:30 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
van Gils Timo - 11.2 (20 ptn)
Wouters Alexander - 11.1 (25 ptn) 4/0 - 4/2
16:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Cotthem Mauro - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Roland Max - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/3 (4)
16:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Nizet Loïc - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Descamps Mathis - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 6/2
16:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Gunst Gustav - 75 ptn
Matthyssens Thibo - 60 ptn 6/4 - 6/2
16:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Doninck Christophe - 10 ptn
Winnaar
Dubois Joran - 5 ptn
6/1 - 2/6 - 6/2