Dagplanning van

  • Datum 27/11/2019 - 08/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 180 / 195
  • Week 49
  • Adres Augustijnenstraat 35 B
    8900 Ieper
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delmaere Sabien - 25 ptn
Dewulf Fabienne - 30 ptn
Catteeuw Delphine - 5 ptn
Duyck Sarah - 55 ptn
6/4 - 2/6 - 10/8
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Devisscher Stephanie - 10 ptn
Vermander Jürgen - 15 ptn
Winnaar
Corneillie Leen - 15 ptn
Carbonez Guy - 15 ptn
7/5 - 6/3
10:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Snaet Glenn - 15 ptn
Van Rijckeghem Gauthier - 75 ptn
6/2 - 7/5
10:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Gotelaere Mieke - 5 ptn
Venerius Olivier - 3 ptn
Winnaar
Geldof Carine - 5 ptn
Arickx Albert - 3 ptn
4/6 - 6/2 - 10/6
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Delmaere Sabien - 25 ptn
Rappelet Frederiek - 65 ptn
6/4 - 7/6 (5)
11:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 10 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Latrez Andy - 5 ptn
Roose Jeroen - 3 ptn
Cambier Pieter - 3 ptn
Ceuninck Jurgen - 3 ptn
6/4 - 6/4
12:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Corneillie Leen - 15 ptn
Vallaeys Nele - 15 ptn
Winnaar
Lesage Evie - 15 ptn
Vanooteghem Isabel - 10 ptn
6/2 - 3/6 - 10/7
12:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Louwagie Leen - 5 ptn
Vandenbrande Leen - 3 ptn
6/1 - 7/6 (4)
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Caytan Kevin - 10 ptn
Deryckere Christ - 5 ptn
Winnaar
Kimpe Sander - 3 ptn
Lambrecht Wout - 5 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kamangary Aime - 45 ptn
Lemahieu Lennert - 95 ptn
Desoete Philip - 40 ptn
Ostyn Yves - 95 ptn
7/6 (5) - 7/6 (5)
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Ceuleneire Joeri - 15 ptn
Lingier Joris - 15 ptn
6/1 - 6/1
14:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Latrez Andy - 5 ptn
Roose Jeroen - 3 ptn
Winnaar
Bostyn David - 5 ptn
Cailliau Kristof - 5 ptn
6/3 - 6/2
15:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Monkerhey Katrien - 5 ptn
Vanoverschelde Els - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 10/7
15:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Minne Bianca - 20 ptn
Verbrugghe Dries - 35 ptn
5/7 - 6/3 - 10/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haghedooren Anne-Laure - 5 ptn
Deryckere Christ - 5 ptn
6/3 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vereecke Julie - 95 ptn
Dewilde Andy - 45 ptn
Leenknecht Lize - 95 ptn
Defour Kevin - 30 ptn
7/6 (5) - 6/2
17:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brassaert Mathias - 30 ptn
Coene Arnaud - 30 ptn
6/4 - 6/0