Dagplanning van

  • Datum 29/11/2019 - 08/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 239 / 240
  • Week 49
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bastiaensen Jutte - 50 ptn
Pauwels Lore - 5 ptn
Burm Caroline - 20 ptn
Faes Karine - 25 ptn
7/5 - 6/4
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dandois Marleen - 15 ptn
Van Duyse Hilde - 10 ptn
6/4 - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goolaerts Veerle - 10 ptn
Van Reeth Sara - 10 ptn
Smits Inge - 10 ptn
Verhaegen Jill - 15 ptn
6/4 - 7/6 (1)
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brants Wendy - 5 ptn
Struyfs Sam - 55 ptn
Alpaerts Bo - 25 ptn
Lagrilliere Felice - 20 ptn
6/0 - 3/6 - 10/8
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Matthe Charis - 20 ptn
Boeckx Zeno - 65 ptn
Bastiaensen Jutte - 50 ptn
Van Laer Remko - 40 ptn
6/3 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brants Griet - 15 ptn
Smets Johan - 15 ptn
Burm Caroline - 20 ptn
Roggen Eduard - 10 ptn
3/6 - 6/4 - 10/7
13:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dockx Jonas - 10 ptn
Peeters Sil - 3 ptn
6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goolaerts Veerle - 10 ptn
Van Reeth Sara - 10 ptn
7/5 - 7/6 (1)
14:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wouters Gilberta - 10 ptn
Wuyts Gerda - 3 ptn
4/6 - 6/0 - 14/12
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coppens Nadja - 40 ptn
Van Dessel Hans - 20 ptn
6/2 - 4/6 - 13/11
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Gorp Els - 10 ptn
Tanchinski Jan - 3 ptn
6/4 - 6/1
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Raeymaekers Wim - 15 ptn
Smets Johan - 15 ptn
6/2 - 3/6 - 10/6
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brants Wendy - 5 ptn
Struyfs Sam - 55 ptn
Bastiaensen Jutte - 50 ptn
Pauwels Lore - 5 ptn
6/3 - 6/2
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Matthe Charis - 20 ptn
Boeckx Zeno - 65 ptn
6/1 - 7/6 (5)
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geens Gert - 65 ptn
Theys Hans - 3 ptn
Winnaar
Pauwels Robbe - 70 ptn
Struyf Leslie - 15 ptn
6/3 - 5/7 - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Tigchelt Nik - 15 ptn
Vervoort Stefan - 5 ptn
Winnaar
Elalili Said - 15 ptn
Van Baelen Kurt - 10 ptn
6/1 - 3/6 - 10/5
16:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Duflou Robert - 3 ptn
Torfs Yves - 3 ptn
Iliev Goryan - 10 ptn
Van den Brande Kevin - 5 ptn
6/4 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Struyfs Sam - 55 ptn
Geens Gert - 65 ptn
6/2 - 6/4
17:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brants Griet - 15 ptn
Smets Johan - 15 ptn
Meulemans Laura - 15 ptn
De coster Pieterjan - 15 ptn
6/2 - 5/7 - 10/7
17:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boen Philippe - 10 ptn
Struyf Kevin - 45 ptn
De Roover Gunther - 30 ptn
Soffers Raymond - 30 ptn
6/3 - 6/4