Dagplanning van

  • Datum 26/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 398 / 400
  • Week 1
  • Adres Oude Schrieksebaan 89
    2820 Bonheiden
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Marreel Fabio - 13.8 (1 ptn)
Winnaar
Aps Andreas - 13.6 (3 ptn)
6/1 - 6/1
10:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Renders Roos - 11.3 (15 ptn)
Dehertog Lina - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/2
10:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Den Buys Fee - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
De Hous Marie-Lynn - 13.3 (15 ptn)
6/0 - 6/1
10:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Goethem Juliette - 13.6 (3 ptn)
Lambeir Lien - 13.6 (3 ptn) 6/2 - 6/2
10:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Wachter Linde - 30 ptn
Winnaar
Van Riel Britt - 25 ptn
6/2 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Goubert Guillaume - 11.3 (15 ptn)
Colson Thomas - 11.3 (15 ptn) 4/3 (5) - 4/1
11:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vercauteren Hervé - 3 ptn 7/6 (3) - 6/0
11:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Houdt Bert - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Anthoon Louis - 13.3 (15 ptn)
7/6 (4) - 6/4
11:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Vander Vorst Bas - 20 ptn
Winnaar
Vereecke Noa - 15 ptn
6/2 - 6/2
11:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Hous Marie-Lynn - 13.3 (15 ptn)
Talloen Nina - 13.3 (15 ptn) 6/4 - 6/0
13:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goyvaerts Noor - 85 ptn
Winnaar
De Locht Anke - 80 ptn
6/1 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hermans Celine - 25 ptn 7/5 - 6/7 (1) - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Steylaerts Jasper - 3 ptn 6/1 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Somei Cedric - 50 ptn
Winnaar
De Vocht Tibault - 45 ptn
7/5 - 6/1
15:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maerevoet Lysa - 50 ptn
Voorspoels Hanne-Roos - 55 ptn 6/0 - 6/0
15:00 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Swaans Charlotte - 110 ptn nr. 24
Winnaar
Verbeeck Helena - 105 ptn nr. 65
6/3 - 3/6 - 6/1
15:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeulen Christel - 10 ptn
Winnaar
Wouters Nora - 10 ptn
6/3 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Buggenhout Ilie - 20 ptn
Van Dijcke Sander - 20 ptn 3/6 - 6/4 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Hoogmartens Alexander - 110 ptn nr. 27
Coene Bram - 110 ptn nr. 30 6/1 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fauche Yannick - 90 ptn
Winnaar
Haddouch Idriss - 80 ptn
6/4 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Huysmans Axel - 70 ptn
Windelinckx Jarno - 70 ptn 6/4 - 6/2