Dagplanning van

  • Datum 01/12/2019 - 08/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 161 / 164
  • Week 49
  • Adres Oude Schrieksebaan 89
    2820 Bonheiden
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bossaerts Katrien - 5 ptn
Van der Mersch Véronique - 20 ptn
6/2 - 6/1
12:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Swert Elke - 3 ptn
Osei Sarah - 3 ptn
6/4 - 6/3
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Liekens Hilde - 15 ptn
Laenen Kristof - 10 ptn
6/0 - 6/1
12:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Windelinckx Charis - 95 ptn
Windelinckx Jarno - 75 ptn
Winnaar
Mareen Axana - 105 ptn
Wijns Ben - 90 ptn
7/6 - 6/0
12:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Nys Christophe - 5 ptn
Vanvlasselaer Yves - 5 ptn
Winnaar
Hermans Johan - 10 ptn
Osorio Maza Pedro - 5 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7
13:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewitte Sophie - 40 ptn
Werbrouck Hilde - 30 ptn
6/1 - 7/6 (4)
13:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Tack Laurens - 55 ptn
Windelinckx Jarno - 75 ptn
Laureyns Ivan - 40 ptn
Verstraeten Brent - 95 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daemen Steven - 15 ptn
Goyvaerts Tim - 15 ptn
6/3 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mortelmans Katrin - 10 ptn
Vangheluwe Sophie - 20 ptn
6/1 - 7/6
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debuyzer Maïté - 75 ptn
Ronsmans Jeremy - 60 ptn
Winnaar
Mareen Axana - 105 ptn
Wijns Philip - 30 ptn
6/3 - 1/6 - 10/8
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nagels Eline - 80 ptn
Verbruggen Guy - 3 ptn
Werbrouck Hilde - 30 ptn
Buggenhout Ilie - 20 ptn
7/6 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Roosenbroeck Michelle - 10 ptn
Lens Patrick - 5 ptn
6/1 - 5/7 - 10/6
18:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meuris Nick - 60 ptn
Nauwelaerts Jaimie - 30 ptn
Winnaar
Moerman Pieter - 60 ptn
Vrijmoed Jurgen - 25 ptn
6/4 - 6/2