Dagplanning van

  • Datum 01/02/2020 - 16/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 322
  • Week 7
  • Adres Wervikhovestraat 7A
    8800 Rumbeke
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Alossery Evelien - 10 ptn
Verleye Laura - 20 ptn
Coulier Ann - 20 ptn
Loosbergh Nicole - 10 ptn
6/1 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanneste Julie - 40 ptn
Muylle Sybren - 50 ptn
Vermeulen Nancy - 25 ptn
Demeyere Christophe - 60 ptn
6/2 - 2/6 - 12/10
11:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Knockaert Koen - 15 ptn
Vermander Jürgen - 15 ptn
Winnaar
Demunck Bart - 20 ptn
Sjoberg Nicholas - 3 ptn
6/1 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Verbeke Crist - 15 ptn
Verbeke Kjell - 3 ptn
Lareu Pedro - 10 ptn
Van Den Hende Bart - 10 ptn
6/4 - 4/6 - 10/5
11:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kamangary Aime - 45 ptn
Lemahieu Lennert - 95 ptn
Winnaar
Deraedt Kristof - 60 ptn
Dumon Michiel - 80 ptn
6/3 - 6/3
12:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Degraeve Liesbeth - 70 ptn
Hermans Marie-Christine - 20 ptn
Winnaar
Vanhalst Olivia - 40 ptn
Warlop Laurence - 50 ptn
5/7 - 6/2 - 10/8
12:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vlegels Stephanie - 3 ptn
Ringoot Niels - 3 ptn
3/6 - 6/3 - 10/6
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanden Bussche Famke - 20 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
6/0 - 4/6 - 10/7
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Roets Louise - 3 ptn
Verbeke Crist - 15 ptn
Bogaert Cynthia - 3 ptn
Knockaert Koen - 15 ptn
4/6 - 6/2 - 10/8
14:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Degroote Nele - 10 ptn
Gerry Anja - 10 ptn
Dewulf Elise - 10 ptn
Monbaliu Ilse - 10 ptn
6/3 - 7/5
14:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lauwers Sofie - 5 ptn
Vandecasteele Patsy - 5 ptn
6/7 (4) - 6/0 - 10/7
14:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bogaert Lara - 75 ptn
Van Haute Karel - 65 ptn
Fiems Elisabeth - 80 ptn
Maes Mario - 60 ptn
3/6 - 6/3 - 10/8
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Noyelle Ann - 5 ptn
Proot Kurt - 10 ptn
De Costere Jolien - 10 ptn
Taevernier Siegebert - 3 ptn
6/3 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Collard-Bovy Thomas - 15 ptn
Vandorpe Steve - 35 ptn
Winnaar
Demey Bram - 20 ptn
Schotte Jasper - 40 ptn
4/6 - 7/5 - 10/3
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fiems Martin - 3 ptn
Schikhof Wouter - 10 ptn
Winnaar
Caytan Kevin - 10 ptn
Deryckere Christ - 5 ptn
6/2 - 7/5
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Parmentier Birgit - 10 ptn
Crombez Jakob - 5 ptn
Noyelle Ann - 5 ptn
Proot Kurt - 10 ptn
6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Richard Guillian - 35 ptn
Vandendriessche Arne - 35 ptn
Winnaar
Hoornaert Piet - 40 ptn
Nowé Giovanni - 50 ptn
7/6 (4) - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Verbeke Crist - 15 ptn
Verbeke Kjell - 3 ptn
Pauwaert Michael - 10 ptn
Schikhof Wouter - 10 ptn
5/7 - 6/3 - 10/5
17:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bostyn Charlotte - 5 ptn
Saubain Sofie - 10 ptn
Van Den Berghe Sophie - 10 ptn
Van Exem Jana - 5 ptn
6/7 (6) - 7/5 - 10/2
17:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hauspie Kristien - 5 ptn
Verfaillie Bart - 25 ptn
Winnaar
Noseda Michelle - 5 ptn
Declercq Thomas - 25 ptn
6/2 - 6/2
19:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vienne Veroniek - 30 ptn
Wybo Nathalie - 30 ptn
Castelein Lieze - 50 ptn
Noseda Michelle - 5 ptn
7/6 (4) - 6/0
19:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corneillie Leen - 15 ptn
Carbonez Guy - 15 ptn
Noseda Michelle - 5 ptn
Declercq Thomas - 25 ptn
6/3 - 3/6 - 10/3
20:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hauspie Damien - 5 ptn
Hugue Pascal - 3 ptn
6/1 - 6/2