Dagplanning van

  • Datum 19/12/2019 - 29/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 240 / 300
  • Week 52
  • Adres Spinstersstraat 117
    9600 Ronse
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Echatti Milan - 25 ptn
Winnaar
Lefebvre Lars - 30 ptn
6/4 - 6/2
12:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Morbé Marjolein - 30 ptn
Winnaar
Baele Freya - 25 ptn
6/2 - 6/3
12:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bersez Florence - 5 ptn
Marcelis Jessica - 10 ptn 6/2 - 6/1
12:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Keukelaere David - 50 ptn
Winnaar
Boumendil Loic - 50 ptn
4/6 - 6/4 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wasseuil Luc - 3 ptn
Winnaar
Bieseman Walter - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Haddouch Idriss - 80 ptn
Van den Hende Arno - 90 ptn 6/2 - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leyseele Anselm - 10 ptn
Winnaar
Audooren Nick - 10 ptn
6/2 - 6/3
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Seghers Rudy - 20 ptn
Winnaar
Spitaels Geert - 30 ptn
6/2 - 7/6 (2)
15:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Lierde Toon - 65 ptn 7/6 (4) - 2/6 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coppieters Kris - 50 ptn
Keppens Bart - 50 ptn 6/4 - 7/5
15:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Machtelinckx Peter - 10 ptn
Winnaar
Verschelden Wim - 5 ptn
6/3 - 7/6 (7)
16:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Van Herck Louis - 105 ptn nr. 92
Winnaar
Van Duyse Filip - 105 ptn nr. 121
6/1 - 7/5
17:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Vriendt Eva - 10 ptn
Winnaar
Bersez Florence - 5 ptn
6/1 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 35 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jenquin Geert - 70 ptn
Winnaar
Norga Pieter - 65 ptn
6/3 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jeuniaux Frank - 50 ptn 2/6 - 6/1 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 55 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Der Schueren Frans - 30 ptn 3/6 - 6/4 - 6/2
18:30 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Holsbeke Laure - 60 ptn
Pintea Sabina - 55 ptn 6/3 - 6/3