Dagplanning van

  • Datum 20/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 300
  • Week 1
  • Adres Aalstersesteenweg 271
    9400 Ninove
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pieters Yne - 20 ptn
Huys Hans - 3 ptn
Roels Yentl - 25 ptn
Divoux Brendan - 5 ptn
6/4 - 2/6 - 10/8
09:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Smet Wim - 25 ptn
Leemans Jochen - 25 ptn 6/1 - 6/7 (6) - 6/4
09:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Sande Bart - 3 ptn
Labaij Kris - 10 ptn 6/3 - 6/2
10:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cuypers Christel - 30 ptn
Pieters Yne - 20 ptn
De Roeck Freke - 20 ptn
Rollier Lindsay - 25 ptn
7/5 - 4/6 - 10/4
10:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ducastel Sander - 10 ptn
Ingels Philippe - 50 ptn
Depoortere Ronny - 15 ptn
Leirens Gunther - 40 ptn
6/1 - 6/2
10:30 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Vydt Nathalie - 25 ptn 6/4 - 6/4
12:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gheysens Evi - 50 ptn 6/3 - 7/6 (7)
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lybaert Marijn - 10 ptn
De Winne Wesley - 10 ptn 6/3 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tanckere Ann - 10 ptn
Wyns Sam - 5 ptn
7/5 - 6/0
13:30 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Couck Lisa - 3 ptn
Van Gansbeke Tjalda - 5 ptn 6/7 (3) - 6/2 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Govaert Luc - 10 ptn
De Corte Bart - 3 ptn 6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Couck Chris - 3 ptn
De Smet Jeroen - 10 ptn
Winnaar
Daneels Frank - 10 ptn
Moortgat Jan - 5 ptn
6/3 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dumon Bjärne - 70 ptn
Winnaar
Lossie Jelle - 65 ptn
6/7 (1) - 6/0 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssens Lukas - 25 ptn
Leemans Jochen - 25 ptn 5/7 - 6/4 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hayen David - 45 ptn
Legein Björn - 40 ptn
Lacroix Bart - 60 ptn
Van De Velde Lars - 30 ptn
6/3 - 7/6 (5)
16:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Der Eecken Steven - 3 ptn
Van Neyghem Johan - 25 ptn
Winnaar
Dumez Filip - 10 ptn
Opsomer Emanuel - 20 ptn
6/3 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Piron Bram - 50 ptn
Winnaar
Renneboog Stef - 40 ptn
6/4 - 6/0
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wynant Noella - 3 ptn
Appelmans Peter - 50 ptn
Winnaar
Pieters Yne - 20 ptn
Hellinckx Jarich - 30 ptn
7/5 - 6/4
18:00 ENKEL DAMES 1 (90 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Boev Mikhaela - 110 ptn nr. 28
Vangampelaere Maxine - 100 ptn nr. 102 6/0 - 6/3
18:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pieters Lynn - 85 ptn 6/1 - 6/3