Dagplanning van

  • Datum 25/01/2020 - 02/02/2020
  • Aantal inschrijvingen 136 / 136
  • Week 5
  • Adres Tennisstraat 3
    3300 Tienen
  • Gewest Vlaams Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Barquin Ann - 15 ptn
Delvaux Caroline - 15 ptn
5/7 - 6/4 - 10/5
11:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coomans Justien - 60 ptn
De Groof Anne - 15 ptn
6/4 - 7/6 (4)
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dekeyser Sophie - 15 ptn
Lodewyckx Katleen - 40 ptn
Winnaar
Milis Tinne - 25 ptn
Salien Esther - 20 ptn
6/0 - 4/6 - 10/6
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boyen An - 5 ptn
Van Esch Ann - 10 ptn
Gysemberg Gerda - 10 ptn
Vranckx Lea - 5 ptn
6/1 - 7/5
11:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claus Joren - 30 ptn
Donne Tom - 15 ptn
Laenens Jonas - 30 ptn
Mortelmans Wouter - 20 ptn
7/6 (4) - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Milis Tinne - 25 ptn
Salien Esther - 20 ptn
De Groof Anne - 15 ptn
Thielens Wendy - 35 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Wauters Elke - 10 ptn
Wauters Steve - 5 ptn
Ponsaerts Elke - 3 ptn
Bache Koen - 5 ptn
7/5 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boyen An - 5 ptn
Pauwels Kevin - 15 ptn
De Barquin Ann - 15 ptn
Luyckx Steven - 15 ptn
6/2 - 6/3
14:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Laermans Filip - 50 ptn
Vanhamme Arnaud - 40 ptn
Winnaar
Piette Pieter - 75 ptn
Smets Enzo - 10 ptn
6/2 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haccour Steven - 10 ptn
Ulens Hans - 5 ptn
7/6 (5) - 2/6 - 10/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lemmens Elien - 75 ptn
Tuts Dimitri - 65 ptn
Winnaar
Verbeeck Ellen - 55 ptn
Jelu Kevin - 85 ptn
6/4 - 7/5
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bijnens Patricia - 50 ptn
Klarenbeek Gijs - 40 ptn
Van Grunderbeeck Sofie - 45 ptn
Bilsen Bert - 35 ptn
6/4 - 7/5
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nijs Elien - 20 ptn
Vanlingen Jeroen - 40 ptn
Winnaar
Cesar Valerie - 3 ptn
Goiris Steven - 55 ptn
6/3 - 3/6 - 10/6
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Appeltans Marc - 15 ptn
Wallens Jim - 10 ptn
Hoylaerts Sven - 10 ptn
Wilssens Nico - 20 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8