Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 29/12/2019
  • Aantal inschrijvingen 233 / 250
  • Week 52
  • Adres Sportstraat 7
    9820 Merelbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Brempt Nicolas - 9.6 (3 ptn)
Hansens Robbe - 9.8 (1 ptn) 4/2 - 4/0
09:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Wang Louis - 9.6 (3 ptn)
Muylle Matin - 9.8 (1 ptn) 4/2 - 4/2
09:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Marteau Xavier - 11.1 (25 ptn)
Oduwale Tola - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 4/0
09:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Tengrootenhuysen Flor - 13.3 (15 ptn)
Audooren Miel - 13.4 (10 ptn) 6/2 - 6/4
10:30 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Notelé Sander - 9.1 (25 ptn)
Van Looy Emilie - 9.2 (20 ptn) 4/0 - 4/0
10:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Brempt Nicolas - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Wang Louis - 9.6 (3 ptn)
3/4 (6) - 4/0 - 4/1
10:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Rycke Clement - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
De Winter Winne Loïc - 13.6 (3 ptn)
6/1 - 6/3
10:30 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Herremans Helena - 95 ptn nr. 157
Dhelft Aypril - 90 ptn 6/1 - 7/6 (1)
11:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Jaeger Hanne - 11.3 (15 ptn)
Thys Lore - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 2/4 - 4/0
11:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Pannis Manon - 13.3 (15 ptn)
Meyvis Emilie - 13.3 (15 ptn) 6/4 - 6/1
12:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Cauhape Julie - 9.5 (5 ptn)
Van Brempt Nicolas - 9.6 (3 ptn) 2/4 - 4/0 - 4/3 (2)
12:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Moreau Rowen - 9.3 (15 ptn)
Bruggeman Rhube - 9.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Pattyn Mats - 11.4 (10 ptn)
Snauwaert Ferran - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/0
12:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Pynckel Lou - 15 ptn
Winnaar
Eeman Alexander - 25 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 6/3
12:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Leroux Sophie - 10 ptn
Speurt Freya - 3 ptn 6/4 - 6/2
12:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Beule Lore - 13.6 (3 ptn)
Verbruggen Tine - 13.6 (3 ptn) 6/0 - 6/3
13:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Moreau Rowen - 9.3 (15 ptn)
Cauhape Julie - 9.5 (5 ptn) 4/0 - 4/0
13:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR De Waele Mathias - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Neagu Nicolae - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 4/0
13:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Van Hoorde Brecht - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
De Volder Rodick - 11.6 (3 ptn)
4/2 - 4/3 (2)
13:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Goubert Matis - 13.1 (25 ptn)
Denotté Nik - 13.1 (25 ptn) 5/7 - 6/4 - 6/4
15:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
De Volder Rodick - 11.6 (3 ptn)
Neagu Nicolae - 11.6 (3 ptn) 4/2 - 4/0
15:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Denorme Pieter-Jan - 5 ptn 6/0 - 6/3
15:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Coppens Laura - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Messely Charlotte - 11.2 (20 ptn)
4/2 - 4/0
15:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Santens Laure - 25 ptn
De Decker Jelena - 20 ptn 7/5 - 6/2
16:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Gunst Gustav - 75 ptn
Thysman Mathieu - 65 ptn 0/0 opgave