Dagplanning van

  • Datum 26/10/2019 - 03/11/2019
  • Aantal inschrijvingen 161
  • Week 44
  • Adres Laaglandlaan 385C
    2170 Merksem (Antwerpen)
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claessens Chris - 3 ptn
Speltinckx Bram - 10 ptn
Van Opstal Jenne - 3 ptn
Van Gastel Anthony - 10 ptn
6/2 - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Roo Veerle - 15 ptn
Faes Inger - 10 ptn
Verhulst Michelle - 25 ptn
Versteeg Hanne - 5 ptn
6/4 - 7/5
11:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Braem Mariese - 10 ptn
Goossens Christine - 5 ptn
Winnaar
Lommers Jill - 10 ptn
Moortgat Astrid - 3 ptn
2/6 - 6/1 - 10/6
11:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cobbaert Axel - 10 ptn
Leerdam Hans - 5 ptn
6/2 - 7/6 (4)
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Mol Lien - 30 ptn
Van Den Heuvel Lotte - 25 ptn
3/6 - 6/3 - 10/6
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claessens Chris - 3 ptn
Speltinckx Bram - 10 ptn
Melcher De Leeuw Tetske - 5 ptn
Leerdam Hans - 5 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Delvaux Christophe - 85 ptn
Pauwels Timothy - 55 ptn
1/6 - 7/6 (8) - 10/8
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Coster Sophie - 15 ptn
Modell Natalie - 15 ptn
De Roo Veerle - 15 ptn
Faes Inger - 10 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beckers Niels - 35 ptn
Pauwels Timothy - 55 ptn
6/3 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Samyn Sammy - 20 ptn
Van Lommen Stijn - 5 ptn
Speltinckx Bram - 10 ptn
Verdonck Max - 15 ptn
6/1 - 7/6 (5)
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Andries Barbara - 50 ptn
Pont Ronny - 35 ptn
Winnaar
Homblé Caro - 40 ptn
Leyssen Willem - 50 ptn
3/6 - 6/2 - 13/11
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Weerd Kim - 35 ptn
Van Kerckhoven Thomas - 15 ptn
Winnaar
De Wachter Kelly - 35 ptn
Samyn Sammy - 20 ptn
6/4 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brabans Cindy - 15 ptn
Holsters Levi - 10 ptn
Winnaar
Vergauwen Dorien - 20 ptn
Duchesne Bert - 5 ptn
3/6 - 7/6 (3) - 14/12
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heylen Michael - 35 ptn
Turelinckx Gert - 25 ptn
Winnaar
Leemans Gianni - 20 ptn
Leemans Yarrit - 40 ptn
6/1 - 6/4