Dagplanning van

  • Datum 24/02/2020 - 08/03/2020
  • Aantal inschrijvingen 380 / 450
  • Week 10
  • Adres Oude Kerkstraat 24
    3660 Opglabbeek
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kremers Gerlinda - 30 ptn
Pareyns Heidi - 15 ptn
Winnaar
Aerts Stephanie - 25 ptn
Convens Naomi - 30 ptn
6/3 - 6/3
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Lise - 40 ptn
Janssens Kris - 10 ptn
Winnaar
Cesar Valerie - 3 ptn
Goiris Steven - 55 ptn
6/2 - 6/1
09:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Eerdekens Lieze - 9.7 (2 ptn)
Thijsen Marieke - 9.6 (3 ptn) 4/2 - 4/1
09:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Purnal Valerie - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Davids Lies - 13.6 (3 ptn)
6/1 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Straetemans Olaf - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Rijken Jarno - 11.3 (15 ptn)
4/2 - 2/0 opgave
11:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Goyens Staf - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Vrancken Sander - 13.6 (3 ptn)
6/2 - 6/3
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cesar Valerie - 3 ptn
Goiris Steven - 55 ptn
Winnaar
Maenen Daphne - 5 ptn
Willems Kurt - 45 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beelen Koen - 5 ptn
Meuwis Sven - 25 ptn
Nelissen Christophe - 10 ptn
Nolmans Lars - 10 ptn
6/3 - 6/3
12:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Ringoet Jesse - 11.3 (15 ptn)
Rijken Jarno - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
12:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Roox Tess - 30 ptn
Mentens Ella - 30 ptn 6/0 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Decauter Lieve - 3 ptn
Kischel Gisela - 10 ptn
6/4 - 6/1
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nijs Senne - 45 ptn
Vreven Bjarni - 40 ptn
Winnaar
Clauwers Ivan - 50 ptn
Grooten Philippe - 40 ptn
6/4 - 7/5
14:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Straetemans Warre - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Ceuppens Arthur - 13.3 (15 ptn)
1/6 - 6/1 - 6/4
14:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Poortmans Norah - 13.3 (15 ptn)
Van Broekhoven Kaat - 13.3 (15 ptn) 6/2 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bloemen Anja - 20 ptn
Driesen Vital - 10 ptn
Ferson Melissa - 15 ptn
Pairoux Davy - 15 ptn
6/3 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vreven Liam - 10 ptn
Vreven Peter - 5 ptn
Bosmans Jowan - 5 ptn
Heynen Benny - 10 ptn
6/2 - 6/1
15:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Bielen Arjen - 3 ptn
Winnaar
Delen Dries - 5 ptn
3/6 - 7/6 (5) - 6/1
15:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Janssen Farah - 11.3 (15 ptn)
D'Angelo Gioia - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/0
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Clauwers Ivan - 50 ptn
Grooten Philippe - 40 ptn
Winnaar
Battista Anthony - 40 ptn
Wijman Jonas - 50 ptn
7/6 (4) - 5/7 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ferson Johan - 35 ptn
Savelkoul Erwin - 20 ptn
Daniëls Wouter - 25 ptn
Hanoulle Roel - 35 ptn
6/4 - 6/4
17:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Klerks Giel - 25 ptn
Segers Kobe - 30 ptn 7/5 - 6/2
17:15 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aiola Elena - 10 ptn
Cuenen Jurgen - 5 ptn
6/1 - 6/1
18:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goossens Sabine - 15 ptn
Hinskens Heidi - 15 ptn
Winnaar
Kalders Shana - 15 ptn
Vandeurzen Aline - 15 ptn
6/4 - 6/0
18:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Beerden Lien - 60 ptn
Bekkers Liese - 60 ptn
6/1 - 6/1
18:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vrijens Tara - 25 ptn
Weytjens Kris - 70 ptn
Winnaar
Swinnen Lien - 35 ptn
Van Gestel Tristan - 70 ptn
6/1 - 6/2
19:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vannitsen Stephanie - 10 ptn
Van De Broek Wouter - 5 ptn
6/4 - 6/4