Dagplanning van

  • Datum 26/10/2019 - 03/11/2019
  • Aantal inschrijvingen 109
  • Week 44
  • Adres Huybergsebaan 164
    2910 Essen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:30 DUBBEL MEISJES U13 3 (2 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Anthonissen Roselie - 1 ptn
Goossens Roxan - 1 ptn
Winnaar
Maas Free - 1 ptn
Maas Silke - 1 ptn
6/2 - 6/3
11:30 DUBBEL MEISJES U15 2 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Riel Britt - 25 ptn
Van Riel Lore - 3 ptn
Gabriêls Aylien - 5 ptn
Lambrechts Tia - 5 ptn
6/4 - 3/6 - 10/2
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Den Eynden Vince - 11.6 (3 ptn)
Anthonissen Andreas - 11.7 (2 ptn) 4/1 - 4/1
13:00 DUBBEL JONGENS U15 2 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Klougbo Cédric - 15 ptn
Totté Jorrit - 15 ptn
Schuurmans Axl - 3 ptn
Verreck Kobe - 10 ptn
4/6 - 6/3 - 10/6
13:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Michiels Daan - 13.3 (15 ptn)
Verhoeven Arno - 13.3 (15 ptn) 6/4 - 6/2
13:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Baelen Jade - 11.3 (15 ptn)
Rijckaert Charlie - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 1/4 - 4/3 (3)
13:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Van Riel Britt - 25 ptn
Duchnowska Laura - 20 ptn 6/0 - 6/1
14:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Christiaensen Yaro - 13.7 (2 ptn)
Laenen Klaas - 13.7 (2 ptn) 1/6 - 6/2 - 6/2
14:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Brant Jesse - 25 ptn
Vereecke Noa - 15 ptn 6/2 - 6/2
14:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Malfet Yinta - 13.3 (15 ptn)
Janssens Stella - 13.3 (15 ptn) 7/5 - 6/3
14:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR
Winnaar
Michiels Marie - 13.6 (3 ptn)
Schaumburg Yoni - 13.6 (3 ptn) 6/1 - 6/0
16:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Dorofey Alexander - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Goubert Guillaume - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/0
16:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Nuytemans Marnick - 5 ptn
Winnaar
Dubois Joran - 5 ptn
6/3 - 6/3
16:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR Gabriêls Aylien - 5 ptn
Winnaar
Roosjen Jill - 10 ptn
6/3 - 2/6 - 6/2
16:15 DUBBEL JONGENS U11 2 (2 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Costermans Mil - 15 ptn
Hoefnagels Olivier - 3 ptn
4/0 - 4/3 (4)