Dagplanning van

  • Datum 21/12/2019 - 05/01/2020
  • Aantal inschrijvingen 293 / 400
  • Week 1
  • Adres Sleutjes 7
    3930 Hamont-Achel
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR
Winnaar
Sleypen Louis - 13.3 (15 ptn)
Mentens Cédric - 13.3 (15 ptn) 6/2 - 7/6 (2)
12:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Peeters Loes - 70 ptn
Samuels Rachel - 10 ptn
Groenen Karin - 25 ptn
Van Deijl Marjon - 25 ptn
6/1 - 4/6 - 10/7
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Roosen Ann - 3 ptn
Loenders Danny - 10 ptn
Lauwers Heleen - 10 ptn
Gil Casiano - 3 ptn
6/2 - 7/6 (5)
12:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Coumans Geert - 85 ptn
Davidts Niels - 3 ptn
Winnaar
Overweg Ruben - 70 ptn
Thijs Michiel - 20 ptn
6/3 - 6/2
13:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Peeters Judith - 3 ptn
Plas Ellen - 3 ptn
Winnaar
Lauwers Sara - 3 ptn
Wittenberg Tine - 3 ptn
6/2 - 6/1
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Gielen Els - 3 ptn
Hendrikx Jaak - 15 ptn
1/6 - 6/2 - 10/7
13:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Devile Giel - 10 ptn
Van Mierlo Dave - 45 ptn
Winnaar
Bammens Marc - 40 ptn
Ruttens Guy - 20 ptn
7/5 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Renckens Leen - 15 ptn
Spronk Michelle - 10 ptn
Kurent Cindy - 10 ptn
Willems Sonja - 15 ptn
6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 5 (120 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Faes Sarah - 85 ptn
Rubbrecht Michelle - 95 ptn
Peeters Sarah - 95 ptn
Swennen Kathleen - 80 ptn
6/2 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Snoeckx Ann - 30 ptn
Snoeks Frank - 30 ptn
Thijs Ria - 25 ptn
Mallants Luc - 35 ptn
7/5 - 7/6 (4)
15:00 DUBBEL HEREN 6 (120 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Graaf Martijn - 85 ptn
Van Bakel Niels - 85 ptn
Lamers Tom - 65 ptn
Vangrinsven Brecht - 100 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
16:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Swennen Kathleen - 80 ptn
Buwalda Stef - 60 ptn
Winnaar
Peeters Sarah - 95 ptn
Bussels Gijs - 40 ptn
6/4 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Kauffmann Lut - 55 ptn
Wijnants Roel - 35 ptn
Winnaar
Vanlessen Ingrid - 55 ptn
Thijs Michiel - 20 ptn
3/6 - 6/2 - 10/4
16:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Beks Lambert - 5 ptn
De Graaf Jean-Paul - 10 ptn
Castermans Koen - 5 ptn
Heynen Benny - 10 ptn
6/3 - 6/1
18:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Steensels Ine - 35 ptn
Steensels Steffi - 20 ptn
Loos Katleen - 25 ptn
Loos Kristel - 35 ptn
6/7 (7) - 6/4 - 10/7
18:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Overweg Ruben - 70 ptn
Vanbussel Eric - 65 ptn
Creemers Sander - 75 ptn
Hermans Mathijs - 50 ptn
6/4 - 6/4
18:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Devile Giel - 10 ptn
Dreesen Bart - 20 ptn
Winnaar
Leijssen Stefan - 15 ptn
Ruijten Danny - 10 ptn
6/0 - 6/3