Dagplanning van

  • Datum 02/09/2019 - 08/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 68
  • Week 36
  • Adres Emanuel Hielstraat 108
    9050 Gentbrugge
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Blaaser Petra - P100
Haelewyn Katia - P100
6/4 - 6/3
09:30 PADEL DAMES 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Heirwegh Annelore - P100
Van Dorp Lisa - P100
6/4 - 6/4
09:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Decock Frank - P250
Wymeersch Tom - P100
Braeckman Damien - P250
Van Huffel Jean-Marc - P250
6/2 - 6/2
09:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Cock Sander - P100
Van Hoorickx Maarten - P250
6/3 - 6/2
09:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Corte Koen - P250
Thibaut Jeroen - P250
7/5 - 6/4
09:30 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Keyser Jan - P250
De Witte Ben - P250
7/5 - 6/4
10:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Piron Sarah - P100
Van Schoors Roxanne - P100
4/6 - 6/1 - 11/9
10:15 PADEL DAMES 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Buyse Marie - P100
Eeckhout Marthe - P100
6/3 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 D'hondt Geoffrey - P100
Rousseau Yannick - P100
6/2 - 6/1
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Soenen Stefaan - P100
Vandenberghe Jens - P100
6/2 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Crombez Milan - P100
Speecke Ewout - P100
6/3 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Zutter Lode - P100
Rutsaert Benoit - P100
6/2 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Heyse Erwin - P750
Van Coillie Wouter - P750
6/1 - 6/0
12:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Borbon Martinez Asdrubal - P750
Heirwegh Staf - P750
6/4 - 6/1
12:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Van Belle Geoffrey - P750
Vanderkimpen Stijn - P750
7/5 - 4/6 - 10/5
15:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Marichal Ingeborg - P250
Van Steenkiste Ann - P250
6/2 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Jonghe Kaat - P250
T'Kindt Isabel - P250
7/5 - 6/4
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Van Laere Emma - P100
Van Laere Louise - P250
6/2 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Braeckman Ingrid - P250
Van Der Sypt Nadia - P250
6/4 - 3/6 - 10/7