Dagplanning van

  • Datum 05/08/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 96
  • Week 32
  • Adres Zomerloosstraat 48
    8470 Gistel
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL DAMES 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Fiems Elisabeth - P250
Storme Claudia - P500
6/0 - 6/1
10:00 PADEL DAMES 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Maene Kelly - P500
Van Lauwe Sharon - P500
6/3 - 6/4
10:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Broucke Annick - P100
Genouw Nathalia - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL DAMES 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Capitaine Vanessa - P100
Parisel Yannick - P100
Winnaar
Cools Annik - P100
Grunwald Anja - P100
6/3 - 6/2
10:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Delobel Jean Charles - P100
De Meulenaere Peter-Jan - P100
6/0 - 6/0
10:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Cremer Cedric - P100
Soenen Stefaan - P100
6/2 - 6/1
10:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Deketelaere Frederik - P250
Tavernier Dieter - P100
6/4 - 6/4
10:45 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Dewaele Jean-Marie - P250
Versyck Stefaan - P250
6/2 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Pillaert Justin - P500
Vanden Berghe Alain - P500
6/3 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Lammens Laurens - P500
Vandermarliere Nicolas - P500
6/4 - 6/4
12:30 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Van Mullem Alain - P500
Van Mullem Michiel - P500
6/3 - 6/2
12:30 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Cosman Sebastiaan - P250
Verschoore Kris - P500
6/4 - 6/4
13:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Deman Stephie - P100
Vermeir Tom - P100
Verhaege Veerle - P100
Van Damme Nico - P100
6/1 - 6/1
14:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Brauwere Michele - P100
Meeuws Peter - P100
6/4 - 6/4
14:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Coopman Melanie - P100
Moerkerke Rob - P100
6/4 - 6/4
14:30 PADEL GEMENGD 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Rosseel Juanita - P100
Vandamme Jeffry - P100
6/1 - 6/1
15:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Van Den Bossche Gwendy - P250
Herman Peter - P250
6/4 - 6/4
15:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vandeputte Nancy - P250
Demaree Jan - P250
6/4 - 6/4
15:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Berteloot Hanne - P250
Dewachter Davy - P250
6/2 - 6/2
15:15 PADEL GEMENGD 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Deputter Melissa - P250
Jauquet Dominique - P100
Winnaar
T'Kindt Isabel - P250
Duhou Milan - P250
6/4 - 7/5
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Rosseel Juanita - P100
Verheyden Ann - P250
6/2 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Constandt Evelyn - P250
Lamote Carol - P100
6/4 - 6/4
16:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Borny Stephanie - P250
Horemans Kristin - P250
6/2 - 6/0
16:45 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 T Kindt Katrien - P250
Vanhaecke Axelle - P250
7/6 (5) - 5/7 - 12/10
17:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750
Winnaar
Peel Detlef - P750
Verleye Louis - P500
Boi Nicolas - P500
Vuylsteke Tom - P500
6/2 - 6/4
17:30 PADEL HEREN 2 (P250 - P1000)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P750 Rodenbach Samuel - P750
Verbrugghe Brecht - P500
6/4 - 4/6 - 12/10