Dagplanning van

  • Datum 26/06/2019 - 07/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 162
  • Week 27
  • Adres Wagenweg 12
    8730 Beernem
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schotte Nikki - 15 ptn
Vansteelandt Caroline - 10 ptn
6/3 - 6/0
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Boerjan Fabienne - 10 ptn
Sidorenko Svetlana - 5 ptn
Winnaar
Damme Griet - 10 ptn
Vermeulen Els - 3 ptn
2/6 - 6/1 - 10/6
10:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 6 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Demon Sissi - 3 ptn
Demon Bart - 3 ptn
6/0 - 6/0
10:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Matthys Yannick - 30 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
Cromheecke Laurens - 40 ptn
Demuynck Tijs - 10 ptn
6/2 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 45 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Rausch Vanessa - 20 ptn
Verhaeghe Tim - 25 ptn
Winnaar
Rogiest Frederique - 30 ptn
Baert Franky - 15 ptn
7/5 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Schelstraete Dieter - 5 ptn
Van Hulle Simon - 3 ptn
Winnaar
Debaene Gilles - 3 ptn
Debaene Jasper - 10 ptn
6/2 - 7/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Compernolle Ilse - 3 ptn
Sypre Matthias - 45 ptn
6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Spiegelaere Pascale - 3 ptn
Verselder Lennerd - 3 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Gaudissabois Frank - 3 ptn
Thienpont Kurt - 3 ptn
7/5 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Demey Bram - 5 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
6/2 - 6/7 (6) - 10/6
13:40 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hudders Laura - 3 ptn
Hudders Alexander - 10 ptn
Buyssens Audrey - 3 ptn
Vanpoucke Jakke - 5 ptn
6/2 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Almey Louise - 3 ptn
Schutyser Sarah - 3 ptn
Winnaar
Demon Bo - 3 ptn
Demon Sissi - 3 ptn
3/6 - 7/6 (5) - 10/6
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Decock Eline - 35 ptn
Vanpoucke Kristof - 15 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Rogiest Frederique - 30 ptn
Baert Franky - 15 ptn
Lamote Carol - 25 ptn
Bracke Koen - 15 ptn
6/2 - 6/2
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Cappelle Stephanie - 25 ptn
Demey Bram - 5 ptn
Swennen Brigitte - 5 ptn
Clerick Eddy - 20 ptn
6/4 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Devos Maarten - 15 ptn
Storme Peter - 15 ptn
Marchand Thibault - 15 ptn
Tampere David - 15 ptn
6/4 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 100 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dumon Michiel - 70 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
Winnaar
Fraeye Jarne - 55 ptn
Pluvier Ben - 45 ptn
7/5 - 4/6 - 10/6