Dagplanning van

  • Datum 16/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 194 / 195
  • Week 34
  • Adres Predikherenlaan 18 C
    2500 Lier
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Reeth Sara - 5 ptn
Mortelmans Wim - 3 ptn
6/7 (5) - 6/1 - 10/2
10:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Moons Wim - 10 ptn
Van Der Wee Lennert - 50 ptn
7/5 - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dillen Heidi - 10 ptn
Leemans Veerle - 20 ptn
6/4 - 1/6 - 10/1
13:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Celis Betty - 5 ptn
Dillen Hilde - 15 ptn
6/4 - 5/7 - 10/8
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Marien Tess - 25 ptn
Van Oosterwijck Kris - 55 ptn
Winnaar
Lemmens Ilse - 35 ptn
Gullentops Tom - 55 ptn
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Peuter An - 3 ptn
Mertens Paul - 5 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Clerck Tom - 25 ptn
Everaert Thomas - 10 ptn
6/1 - 5/7 - 10/7
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verbruggen Wim - 10 ptn
Vercammen Kurt - 10 ptn
Winnaar
De Clerck Tom - 25 ptn
Elst Kristof - 5 ptn
6/4 - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Malfait Geert - 3 ptn
Wuyten Bob - 5 ptn
6/0 - 4/6 - 10/7
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bot Caroline - 15 ptn
Velghe Silke - 30 ptn
4/6 - 6/3 - 11/9
16:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Janssen Leentje - 5 ptn
Janssens Ine - 3 ptn
Van Riet Terry - 3 ptn
Verschooren Eliane - 5 ptn
6/4 - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heylen An - 15 ptn
Gys Seppe - 10 ptn
Van De Velde Stephanie - 15 ptn
Van De Velde Wim - 10 ptn
6/1 - 7/6 (5)
16:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jaminet Frederic - 80 ptn
Nujar Maxim - 15 ptn
Winnaar
Coene Bram - 110 ptn
Maes Jens - 15 ptn
6/3 - 7/5