Dagplanning van

  • Datum 02/09/2019 - 08/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 156 / 192
  • Week 36
  • Adres Kattenbroek 33
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Declercq Yannick - P100
Struyf Gregory - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Mulia Tony - P100
Veen Patrick - P100
De Keyzer Christophe - P100
Janssens Willy - P100
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Eyckens Bart - P250
Roels Emmanuel - P250
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bogaerts Bram - P250
De Mol Floris - P250
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 De Backer Bjorn - P100
Pont Nicolas - P500
Winnaar
Laureys Wim - P500
Viña Sten - P250
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Tersago Hans - P250
Verelst Steve - P250
6/0 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Bauwens Anthony - P500
Snauwaert Mathieu - P500
6/4 - 6/4
10:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Herwyn Lars - P500
Malatsidze Kacha - P500
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Houben Steven - P250
Jottier Erik - P250
6/3 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Luyckx Guy - P100
Peeters Dave - P100
De Tandt Bart - P100
Mortelmans Ward - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Jacobs Steven - P100
Nedee Frederik - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Leroy Sebastiaan - P100
Mees Koen - P100
Luyckx Filip - P250
Van Duerm Herwig - P250
6/3 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
De Smet Raf - P250
Viña Sten - P250
Hotag Vincent - P250
Van Doren Julien - P100
6/2 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Meyer Bart - P100
Moonen Thomas - P250
6/2 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Faes Tom - P250
Van Damme Vincent - P250
Horsten Stijn - P250
Leys Sebastiaan - P250
6/1 - 6/2
11:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Claes Ken - P500
Vanfroyenhoven Kevin - P500
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Cuypers Raf - P500
Timmerman Stephane - P500
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Marichal Eric - P100
Roels Stefan - P100
Boon Mike - P100
Malu Johan - P100
6/4 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Aurrecoechea Igor - P500
Lemmens Tommy - P500
Winnaar
Claes Bert - P500
De Block Jeroen - P500
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500
Winnaar
Laureys Wim - P500
Viña Sten - P250
Claes Bert - P500
De Block Jeroen - P500
2/6 - 6/3 - 10/8
12:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 De Smedt Tim - P500
Verdeyen Tomas - P500
6/4 - 3/6 - 10/8
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Capouet Thierry - P100
Loos Peter - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Marichal Eric - P100
Roels Stefan - P100
Cornelissen Koen - P100
Ysebaert Kris - P100
6/4 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Luyckx Guy - P100
Peeters Dave - P100
Sand Dave - P100
Vermeulen Nick - P100
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
Faes Tom - P250
Van Damme Vincent - P250
Bolsius Stefaan - P250
Meuleman Pieter - P250
6/4 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Vleeschouwer David - P250
Roggemans Nino - P250
6/3 - 6/4
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Van Der Aa Frank - P250
Van Heester Dirk - P250
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250
Winnaar
De Smet Raf - P250
Viña Sten - P250
Leroy Sebastiaan - P100
Mees Koen - P100
6/3 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Marichal Eric - P100
Roels Stefan - P100
Winnaar
Luyckx Guy - P100
Peeters Dave - P100
6/4 - 6/3
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Peuter Maxim - P100
Leijssen Rik - P250
6/0 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 3 (P100 - P500)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Luyten Jeff - P500
Van Heester Jonas - P500
Winnaar
Laureys Wim - P500
Viña Sten - P250
6/3 - 7/6 (3)
13:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Renders Olivier - P100
Van de Merlen Arthur - P100
Winnaar
Mulia Tony - P100
Veen Patrick - P100
6/1 - 6/2
13:00 PADEL HEREN 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Smet Raf - P250
Viña Sten - P250
Winnaar
Faes Tom - P250
Van Damme Vincent - P250
6/4 - 6/4
14:00 PADEL HEREN 5 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100
Winnaar
Mulia Tony - P100
Veen Patrick - P100
Luyckx Guy - P100
Peeters Dave - P100
6/0 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Bogaerts Lise - P250
Winnepenninckx Ellen - P250
6/1 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Dierckx Astrid - P500
Hermans Katrien - P500
6/2 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Boussu Kristien - P250
De Groote Julie - P250
6/1 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 3 (P100 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 De Block Eva - P500
Van Den Broeck Nathalie - P500
Winnaar
Bonnarens Jana - P500
Oyen Shana - P500
6/2 - 6/3
16:00 PADEL DAMES 3 (P100 - P500)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P500 Bonnarens Jana - P500
Oyen Shana - P500
7/5 - 6/4
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Berillon Celine - P250
Bleys Caroline - P250
6/2 - 4/6 - 10/7
16:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Nagels Sophie - P250
Van Oproy Lynn - P250
6/2 - 6/3
17:00 PADEL DAMES 4 (P100 - P250)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Mc Allister Maria Victoria - P250
Van De Vondel Margot - P250
4/6 - 6/3 - 10/8