Dagplanning van

  • Datum 29/07/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 764
  • Week 32
  • Adres Kerkeweg 1
    3600 Genk
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bruyninckx Charlotte - 85 ptn
Meuwissen Nicolas - 55 ptn
Winnaar
Schrijvers Laura - 80 ptn
Wijshof Fabian - 50 ptn
7/5 - 6/1
09:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssen Kurt - 10 ptn
Rouffa Ronny - 5 ptn 6/2 - 6/1
10:30 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lemmens Linda - 3 ptn
Zoons Geert - 35 ptn
Claesen Lies - 35 ptn
Nijs Robin - 3 ptn
6/3 - 4/6 - 10/4
10:30 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Tans Willy - 25 ptn
Lodewyckx Johan - 30 ptn 6/0 - 2/3 opgave
10:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lenaerts Henri - 5 ptn 7/5 - 6/1
10:45 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Kusters Iete - 15 ptn
Cattie Eddy - 25 ptn
Winnaar
Thijs Anita - 3 ptn
Tans Jeroen - 35 ptn
6/4 - 6/4
10:45 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claesen Mathieu - 5 ptn
Winnaar
Hermans Bruno - 3 ptn
6/3 - 6/3
12:00 DUBBEL DAMES 6 (30 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Daems Jade - 35 ptn
Dupont Kirsty - 30 ptn
Vanormelingen Sam - 20 ptn
Vanvinckenroye Anniek - 45 ptn
4/6 - 6/3 - 10/2
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Balas Steven - 10 ptn
Bruyneel Glenn - 10 ptn 6/1 - 6/0
12:15 DUBBEL GEMENGD 6 (30 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Denier Kristel - 50 ptn
Scheepers Roel - 20 ptn
Winnaar
Hoekx Elke - 30 ptn
Geysmans Danny - 40 ptn
6/2 - 4/6 - 10/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Canini Tamara - 10 ptn
Van De Broek Wim - 5 ptn
Winnaar
Tommers Chantal - 10 ptn
Cox Jean-Claude - 3 ptn
6/3 - 6/1
13:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brebels Britt - 30 ptn
Smits Jill - 20 ptn 6/1 - 6/0
13:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tans Jeroen - 35 ptn 6/1 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Custers Christophe - 35 ptn 6/1 - 4/1 opgave
13:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Willems Kurt - 45 ptn
Winnaar
Op De Locht Mark - 45 ptn
6/4 - 7/5
13:45 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Looijmans Dewi - 55 ptn
Winnaar
Moreaux Emeline - 65 ptn
6/1 - 6/1
13:45 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandebeek Tom - 30 ptn 6/3 - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bijnens Britta - 3 ptn
Winnaar
Bellens Aagje - 5 ptn
0/6 - 6/4 - 7/5
15:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Penders Guido - 30 ptn
Habex Steve - 20 ptn 6/2 - 6/2
15:15 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jehoul Johnny - 10 ptn
Thijs Koen - 3 ptn
1/2 opgave
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pieters Laura - 70 ptn
Velaerts Matthias - 3 ptn
Notelaers Sophie - 45 ptn
Op De Locht Mark - 45 ptn
6/3 - 7/5
16:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Theissen Annechien - 25 ptn
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kostons Thom - 80 ptn
Van Riet Jan - 60 ptn
Krutzen Jannick - 75 ptn
Van Noppen Dries - 60 ptn
3/6 - 7/6 (1) - 11/9
16:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stevens Joey - 85 ptn
Winnaar
Vos Tuur - 80 ptn
6/3 - 6/4
16:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geerdens Xander - 25 ptn
Battista Anthony - 20 ptn 7/5 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Habraken Dries - 55 ptn
Thuys Erik - 70 ptn 6/0 - 7/6 (6)
16:45 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bijnens Britta - 3 ptn
Poelmans Mieke - 5 ptn
Appeltans Tina - 10 ptn
Roosemont Ilse - 5 ptn
6/2 - 6/2
16:45 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goeleven Kim - 90 ptn
Claesen Anneleen - 75 ptn 6/2 - 6/2
17:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geers Kirsten - 10 ptn
Dupont Gwen - 10 ptn 6/2 - 6/1
17:45 DUBBEL HEREN 6 (30 punten - 70 punten)
Finale
Hoofdtabel
Indesteege Peter - 15 ptn
Vankerckhoven Karl - 45 ptn
Winnaar
Spelmans Kristof - 35 ptn
Vandebrouck Jo - 35 ptn
6/7 (2) - 6/2 - 10/4
18:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Stevens Robin - 30 ptn
Wolfs Foeke - 5 ptn
Winnaar
Bosch Rob - 15 ptn
Raedschelders Jan - 15 ptn
6/1 - 6/4