Dagplanning van

  • Datum 13/07/2019 - 27/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 394
  • Week 30
  • Adres Zeelaan 72
    8670 Koksijde
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Leener Sabine - 3 ptn
Vandercam Alain - 3 ptn
Winnaar
Houben Ann - 3 ptn
Vancouillie Jan - 3 ptn
6/3 - 6/4
09:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Busschaert Joren - 65 ptn
Rappelet Frederiek - 65 ptn
5/7 - 6/2 - 10/4
09:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deblauwe Tom - 3 ptn 6/3 - 6/4
09:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lybaert Didier - 30 ptn
Cauberghs Jan - 25 ptn 6/4 - 7/5
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Versteele Wouter - 10 ptn
Desmet Mathijs - 10 ptn 6/1 - 6/4
10:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schellens Kristel - 5 ptn
Robberecht Eddy - 10 ptn
Winnaar
Vanacker Ria - 10 ptn
Despiegelaere Luc - 5 ptn
7/5 - 6/1
10:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bremeesch Thijs - 5 ptn
Coulier Vincent - 55 ptn
Fouvry Geert - 20 ptn
Ghyselen Dirk - 30 ptn
6/2 - 6/4
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Batselier Kim - 15 ptn
Viaene Ann - 10 ptn
Vancassel Marielle - 20 ptn
Vanlerberghe Nathalie - 5 ptn
6/3 - 6/4
12:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Willems Elise - 30 ptn
Winnaar
Declerck Leen - 25 ptn
6/2 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Piers Axel - 55 ptn
Deblauwe Victor - 45 ptn 6/4 - 4/6 - 6/0
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Reyns Olivier - 30 ptn
Winnaar
Herreman Alain - 30 ptn
6/2 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Blomme Lies - 10 ptn 6/4 - 7/6 (1)
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Garreyn Sven - 20 ptn
Louchaert Rudi - 10 ptn
6/4 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Soete Pedro - 40 ptn
Winnaar
Landuyt Freddy - 45 ptn
7/6 (4) - 3/6 - 6/3
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Martens Michelle - 3 ptn
Verhelst Sofie - 10 ptn
Maes Nele - 5 ptn
Provoost Inge - 5 ptn
7/6 (4) - 6/0
15:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van der Poorten Isabel - 65 ptn 6/3 - 6/0
15:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Voets Kris - 25 ptn
Winnaar
Cauberghs Jan - 25 ptn
6/4 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meheus Joke - 30 ptn
Vansteenkiste Laurens - 15 ptn
Winnaar
Dewulf Fabienne - 25 ptn
Garreyn Sven - 20 ptn
7/6 (3) - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lammertyn Henri - 90 ptn
Tahirovic Ismar - 85 ptn 7/5 - 7/5
16:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Seys Nikolaas - 3 ptn
Maerten Dries - 3 ptn 6/2 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verdonck Mark - 5 ptn
Winnaar
D'Hooghe Johan - 10 ptn
6/3 - 6/3