Dagplanning van

  • Datum 25/05/2019 - 09/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 373 / 385
  • Week 23
  • Adres Pastoor Paquaylaan 121/2
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jacobs Ken - 30 ptn 6/1 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 9 (6 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Claes Dimitri - 15 ptn
Del Arbol Jonas - 20 ptn
Billiau Yves - 10 ptn
Lemmens Sander - 15 ptn
6/4 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sneyers Jeroen - 3 ptn
Winnaar
Maris Johan - 10 ptn
6/3 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huysmans Els - 15 ptn
Vanwesemael Joachim - 15 ptn
Winnaar
Poelmans Sofie - 5 ptn
Poelmans Andries - 25 ptn
2/6 - 6/4 - 10/6
11:00 DUBBEL HEREN 10 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Brugmans Stef - 5 ptn
Cauberghe Tim - 15 ptn
Breesch Jo - 15 ptn
Vandingenen Stefan - 3 ptn
6/3 - 6/7 (3) - 10/5
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haesevoets Melissa - 10 ptn
Lekens Tim - 5 ptn
Winnaar
Decabooter Joke - 10 ptn
Wyers Jelle - 5 ptn
6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cipolloni Ornella - 15 ptn
Kik Vanessa - 10 ptn
Winnaar
Reekmans Pritty - 15 ptn
Van Wijk Heidi - 10 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Capodifoglia Vicky - 5 ptn
Mangelschots Aline - 5 ptn
Winnaar
Aerts Nancy - 10 ptn
Vandebergh Sara - 5 ptn
6/3 - 7/6 (6)
13:00 DUBBEL DAMES 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peeters Lien - 5 ptn
Smeuninx An - 3 ptn
Joris Rita - 5 ptn
Vanblaere Elke - 3 ptn
7/5 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 7 (30 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cops Gerard - 35 ptn
Vanbeuren Kevin - 35 ptn
6/2 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mols Anja - 10 ptn 2/6 - 6/3 - 7/6 (6)
14:30 DUBBEL DAMES 5 (15 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Decabooter Joke - 10 ptn
Hermans Valerie - 20 ptn
Winnaar
Craeghs Tine - 10 ptn
Hermans Jessy - 35 ptn
6/2 - 2/6 - 10/2
14:30 DUBBEL HEREN 6 (45 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Boelanders Stijn - 70 ptn
Cucup Bart - 35 ptn
Winnaar
Habraken Jorn - 75 ptn
Kuppers Dennis - 40 ptn
4/6 - 6/2 - 10/4
16:00 DUBBEL HEREN 8 (15 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Maris Luc - 30 ptn
Meuwis Sven - 20 ptn
Engelen Bart - 35 ptn
Schuermans Patrick - 15 ptn
6/3 - 7/6 (5)
16:00 DUBBEL HEREN 11 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Piens Marc - 3 ptn
Roobaert Dirk - 5 ptn
Winnaar
Claes Erwin - 3 ptn
Dirikx Marc - 5 ptn
6/1 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vangerven Ben - 10 ptn 7/6 (3) - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van dingenen Kim - 30 ptn
Winnaar
Alenteyns Hans - 20 ptn
6/0 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heyligen Celine - 20 ptn
Boelanders Stijn - 70 ptn
Swinnen Lien - 35 ptn
Weytjens Kris - 50 ptn
6/4 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Decabooter Joke - 10 ptn
Wyers Jelle - 5 ptn
Van Hollebeke An - 5 ptn
Vanderhoydonck Bart - 10 ptn
6/0 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (15 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Coels Evelien - 20 ptn
Coels Gert - 20 ptn
Winnaar
Mathe Michele - 10 ptn
Slegers Dirk - 40 ptn
6/1 - 6/4