Dagplanning van

  • Datum 22/07/2019 - 04/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 476
  • Week 31
  • Adres Soetebeek 66
    3670 Meeuwen-Gruitrode
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jannis Eveline - 10 ptn
Vlassaks Danny - 5 ptn
Winnaar
Baens Hilde - 5 ptn
Neelen Kristof - 3 ptn
6/1 - 6/1
09:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 40 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Mennes Wim - 35 ptn
Segers Luc - 3 ptn
Nelis Dirk - 5 ptn
Reeskens Peter - 20 ptn
6/2 - 6/3
09:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Willems Sonja - 10 ptn
Winnaar
Mennes Els - 3 ptn
6/2 - 3/6 - 10/8
10:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Kunnen Mathieu - 25 ptn
Poelmans Freddy - 15 ptn
Mennes Wim - 35 ptn
Segers Luc - 3 ptn
6/3 - 7/5
10:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssen Anneleen - 60 ptn
Looijmans Dewi - 55 ptn 3/6 - 6/4 - 7/6 (4)
10:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Camps Gunther - 40 ptn
Winnaar
Hendrickx Geert - 40 ptn
6/1 - 1/6 - 6/3
10:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deroo Ben - 30 ptn
Vandersanden Mathy - 20 ptn 4/6 - 3/2 opgave
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bollen Evy - 5 ptn
Olaerts Frank - 25 ptn
6/3 - 6/1
12:00 DUBBEL HEREN 40 1 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hilkens Erik - 15 ptn
Vlassaks Danny - 5 ptn
Winnaar
Gabriels Luc - 3 ptn
Gabriels Matty - 15 ptn
6/1 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Breemans Siebe - 5 ptn
Schurmans Jelle - 10 ptn 5/7 - 6/2 - 1/0 opgave
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Timmermans Greetje - 10 ptn
Donne Tom - 5 ptn
Winnaar
Baens Hilde - 5 ptn
Neelen Kristof - 3 ptn
6/4 - 6/1
13:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Joosten Amber - 55 ptn
Vandervee Amber - 5 ptn
Dupont Gwen - 10 ptn
Vanswijgenhoven Fleur - 25 ptn
6/2 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thijs Ria - 20 ptn
Van Hooff Frank - 60 ptn
Winnaar
Janssen Anneleen - 60 ptn
Kusters Bert - 25 ptn
7/5 - 6/2
13:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geysmans Danny - 40 ptn
Thys Geert - 50 ptn
Winnaar
Henkens Martijn - 45 ptn
Houben Stijn - 40 ptn
6/3 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vliegen Sander - 50 ptn
De Wilde Pieter-Jan - 45 ptn 3/6 - 6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Didden Kelly - 10 ptn
Duijsters Liesbeth - 5 ptn
7/6 (4) - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Savelkoul Cedric - 50 ptn
Velaerts Matthias - 3 ptn
6/2 - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jaeken Marie - 10 ptn
Winnaar
Craeghs Nadine - 3 ptn
6/0 - 7/5
15:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Houben Seth - 30 ptn
Gielen Mathijs - 30 ptn 6/1 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Smedt Alexander - 10 ptn
Winnaar
Peeters Maarten - 10 ptn
6/1 - 6/1
16:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bosmans Hilde - 10 ptn
Vliegen Ronny - 15 ptn
Teck Viviane - 10 ptn
Spreuwers Patrick - 10 ptn
7/5 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cuypers Tim - 3 ptn
Peeters Maarten - 10 ptn
Lemmens Patrick - 15 ptn
Rijken Werner - 5 ptn
6/1 - 1/0 opgave
16:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dezwart Geike - 20 ptn 4/6 - 6/1 - 6/1
16:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geers Kirsten - 10 ptn
Truyen Els - 3 ptn 6/0 - 6/0
16:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Wijnen Klaas - 70 ptn
Habraken Dries - 55 ptn 7/5 - 6/4
18:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goossens Sabine - 15 ptn
Smits Sarah - 3 ptn
Loos Katleen - 25 ptn
Van Erum Veerle - 5 ptn
7/5 - 2/6 - 10/6
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Voortmans Florette - 20 ptn
Houben Seth - 30 ptn
Winnaar
Vleeschouwers Inge - 15 ptn
Mennes Wim - 35 ptn
6/3 - 6/0
18:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 170 punten)
Finale
Hoofdtabel
Schrijvers Laura - 80 ptn
Lambrichts Bjorn - 75 ptn
Winnaar
Heyrman Dilara - 85 ptn
Heyrman Kenzie - 75 ptn
6/7 (6) - 6/2 - 10/8