Dagplanning van

  • Datum 06/07/2019 - 14/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 238
  • Week 28
  • Adres Krommedijk 30
    8300 Knokke-Heist
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mareydt Kim - 30 ptn
Winnaar
Jovanovic Helena - 20 ptn
6/2 - 6/4
11:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanbelle Jill - 3 ptn
De Plancke Valerie - 3 ptn 6/2 - 6/2
11:00 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Heuverswijn Hilde - 20 ptn
Winnaar
Goethals Ann - 15 ptn
6/2 - 6/2
11:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ruys Catherine - 10 ptn
Declerck Ann - 3 ptn 7/6 (1) - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demey Robin - 70 ptn
Winnaar
Servaes Jan - 60 ptn
4/6 - 7/6 (2) - 7/6 (5)
11:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Permentier Frans - 5 ptn
Winnaar
Carels Luc - 5 ptn
3/6 - 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lefevre Louise - 65 ptn
Van Den Broucke Caroline - 60 ptn 6/2 - 6/7 (1) - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brackenier Thibault - 45 ptn
Winnaar
Deboel Jarne - 50 ptn
6/4 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leyers Dex - 30 ptn
Winnaar
Claeys Matthias - 20 ptn
5/4 opgave
13:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Temmerman Peter - 10 ptn 3/6 - 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Marchal Philippe - 20 ptn
Winnaar
Jacobs Stephane - 20 ptn
6/4 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Reheul Ignace - 3 ptn
Winnaar
Vaeyens Stijn - 3 ptn
7/5 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lybaert Didier - 30 ptn
Moulsher Chris - 20 ptn 6/2 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeesch Peter - 5 ptn 6/1 - 7/5
14:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dieltiens Luc - 45 ptn
Winnaar
Sinnaeve Steve - 40 ptn
7/5 - 3/6 - 7/6 (5)
15:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Borms Stefan - 100 ptn nr. 177
Winnaar
Denis Thomas - 105 ptn nr. 137
6/2 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verschuere Thibault - 75 ptn
Winnaar
Tahirovic Ismar - 85 ptn
4/6 - 6/3 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Groote Robin - 70 ptn
Fraeye Jarne - 55 ptn 6/2 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kennes Thierry - 30 ptn 6/1 - 6/0