Dagplanning van

  • Datum 01/07/2019 - 14/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 208 / 250
  • Week 28
  • Adres Bruggestraat 51A
    8840 Staden
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lopes De Macedo Roberto - 3 ptn
Vandewalle Michael - 3 ptn
6/3 - 6/2
09:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Mahieu Joren - 3 ptn
Tant Stefaan - 3 ptn
6/3 - 7/5
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demeulenaere Ann - 5 ptn
Vincke Birgit - 15 ptn
Winnaar
Bostyn Charlotte - 3 ptn
Pype Catherine - 25 ptn
6/4 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 10 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hoedt Heidi - 3 ptn
Neyt Christiane - 3 ptn
Lamiere Ankie - 3 ptn
Roose Herlinde - 5 ptn
6/2 - 4/6 - 10/5
10:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jacobs Alicja - 20 ptn
Vanneste Julie - 40 ptn
Verlinde Ann-Sophie - 20 ptn
Vuylsteke Virginie - 25 ptn
6/1 - 6/4
11:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hoedt Heidi - 3 ptn
Neyt Christiane - 3 ptn
6/2 - 6/2
11:30 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Haghedooren Anne-Laure - 5 ptn
Deryckere Christ - 5 ptn
Winnaar
Callewaert Marie - 3 ptn
Caytan Kevin - 5 ptn
6/3 - 7/5
11:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Persyn Thomas - 25 ptn
Van Lauwe Thomas - 3 ptn
Beernaert Kris - 15 ptn
Seynhaeve Nicolas - 10 ptn
6/0 - 6/2
11:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Ketels Willem-Jan - 20 ptn
Wyffels Birger - 25 ptn
Degryse Koen - 15 ptn
Wyffels Danny - 20 ptn
7/5 - 7/5
13:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geldhof Deborah - 55 ptn
Moerkerke Peter - 80 ptn
6/3 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Rijs Steffi - 10 ptn
Persyn Thomas - 25 ptn
4/6 - 6/0 - 10/7
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tanghe Anne-Mie - 10 ptn
Van Hullebusch Hilde - 5 ptn
Winnaar
Verleye Laura - 5 ptn
Verschaeve Bo - 10 ptn
6/7 - 6/3 - 10/7
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Defryn Christoph - 40 ptn
Parrein Frederik - 30 ptn
7/6 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cappelle Frank - 25 ptn
Cappelle Gilles - 5 ptn
Winnaar
Persyn Thomas - 25 ptn
Van Lauwe Thomas - 3 ptn
6/3 - 6/7 - 10/5
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandendriessche Eline - 25 ptn
Sambaer Geert - 40 ptn
2/6 - 6/3 - 10/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vallaeys Nele - 3 ptn
Latruwe Diederik - 40 ptn
6/4 - 6/0
16:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Snaet Julie - 20 ptn
Geldof Emile - 5 ptn
Winnaar
Van Den Abeele Lise - 15 ptn
Hoorne Nico - 15 ptn
2/6 - 6/2 - 10/5
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vangroenweghe Steve - 65 ptn
Van Rijckeghem Gauthier - 75 ptn
Winnaar
De Coninck Kevin - 75 ptn
De Vos Andres - 60 ptn
6/7 (4) - 7/5 - 10/5
16:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nowé Giovanni - 50 ptn
Vaneeckhout Jo - 10 ptn
Parrein Frederik - 30 ptn
Verlaeckt Janus - 30 ptn
7/5 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Maertelaere Sandra - 5 ptn
Cappelle Gilles - 5 ptn
7/6 - 7/6