Dagplanning van

  • Datum 28/07/2019 - 10/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 390
  • Week 32
  • Adres Noordstraat 162
    8630 Veurne
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Watthy Lisselotte - 10 ptn 6/4 - 6/3
08:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bailleul Thomas - 25 ptn
Trappeniers Bart - 30 ptn 6/3 - 4/6 - 6/4
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hauspie Lahore - 3 ptn
Hauspie Laura - 3 ptn
Andre Isabelle - 5 ptn
Ringard Christine - 5 ptn
6/1 - 6/2
10:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Holm Michelle - 45 ptn
Van Holm Bram - 15 ptn
Watthy Lisselotte - 10 ptn
Hart Guido - 50 ptn
6/2 - 6/1
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Minne Bianca - 15 ptn
Degryse Jeroen - 15 ptn
Vannecke Els - 15 ptn
Tilmant Olivier - 10 ptn
6/1 - 6/2
10:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Acker Jos - 65 ptn
Van Der Heyden Ignace - 3 ptn
6/4 - 4/6 - 10/4
10:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Callewier Sofie - 10 ptn
Soutaer Karen - 3 ptn 7/5 - 6/4
11:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tahirovic Ismar - 85 ptn
Van Herck Elwin - 20 ptn
Winnaar
Blondeel Alois - 80 ptn
Potgens Louis - 60 ptn
6/3 - 6/1
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Clauw Tiara - 15 ptn
Detavernier Marise - 15 ptn
6/1 - 7/5
11:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Demeester Jacques - 3 ptn
Exsteens Jos - 3 ptn
6/4 - 6/1
11:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deconinck Baptist - 3 ptn
Winnaar
Versteele Wouter - 10 ptn
6/2 - 6/4
11:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eeckhout Paul - 10 ptn
Winnaar
Sinnaeve Frank - 10 ptn
6/3 - 6/1
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bossuyt Fabrice - 10 ptn
Coopman Marc - 5 ptn
3/6 - 6/4 - 12/10
13:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Louchaert Rudi - 5 ptn
Maerten Dries - 3 ptn 6/4 - 6/0
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanheste Isabelle - 10 ptn
Depoorter Jellert - 3 ptn
6/3 - 6/0
14:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bailleul Bert - 20 ptn
Vergauwe Dylan - 10 ptn
Winnaar
Goens Tijl - 30 ptn
Pollet Dieter - 30 ptn
6/3 - 6/7 (3) - 10/8
14:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deblauwe Wim - 30 ptn
Winnaar
Cauberghs Jan - 25 ptn
6/2 - 6/3
15:45 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Snoecx Arthur - 60 ptn
Potgens Louis - 60 ptn 6/4 - 6/0
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lebbe Katrien - 15 ptn
Marchand Elke - 40 ptn
Winnaar
Debehets Heleen - 5 ptn
Mouton Ann - 40 ptn
7/6 (5) - 4/6 - 10/8
16:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vanhee Carine - 15 ptn
Tyvaert Kris - 25 ptn
7/5 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debacker Henk - 15 ptn
George Lieven - 5 ptn
6/3 - 6/2
16:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Looveren Yara - 60 ptn 6/2 - 6/0
16:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sarrazijn Kirby - 30 ptn
Dewachter Joke - 30 ptn 4/6 - 6/2 - 6/0
17:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hauspie Lahore - 3 ptn
Hauspie Laura - 3 ptn
Boullet Davita - 3 ptn
Dewulf Charlotte - 3 ptn
6/0 - 6/1
17:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dewachter Lyn - 15 ptn
Dewachter Thibault - 75 ptn
Bommerez Isabel - 20 ptn
Beernaert Bert - 65 ptn
6/2 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delfosse Clement - 35 ptn
Blondeel Briek - 40 ptn 6/3 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Herreman Alain - 30 ptn
Winnaar
Mohammad Arsalan - 30 ptn
6/4 - 6/4
18:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Seys Nikolaas - 3 ptn 6/1 - 6/4