Dagplanning van

  • Datum 05/07/2019 - 14/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 394 / 500
  • Week 28
  • Adres Kattenbroek 35
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Hostyn Sophie - 5 ptn
Mommen Patrick - 3 ptn
Panis Hilde - 5 ptn
De Pauw Jeroen - 10 ptn
6/4 - 6/1
10:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Depeser Maxime - 9.6 (3 ptn)
Van Mechelen Mauro - 9.8 (1 ptn) 2/4 - 4/2 - 4/1
10:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Moreau Rowen - 9.8 (1 ptn)
Deflem Merlijn - 9.7 (2 ptn) 4/2 - 4/0
10:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Lison Lieven - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Brutsaert Xander - 13.6 (3 ptn)
6/1 - 6/1
10:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hens Ferre - 10 ptn
Winnaar
Nuyts Joppe - 10 ptn
6/7 (2) - 6/2 - 6/4
10:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Gabriêls Aylien - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Verhulst Liese - 13.6 (3 ptn)
3/6 - 6/4 - 6/2
10:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 De Smedt Jana - 10 ptn
Winnaar
Vercruysse Tonya - 10 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Houtert Cathy - 20 ptn
Van Den Nyden Charel - 10 ptn
6/3 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hostyn Sophie - 5 ptn
Mommen Patrick - 3 ptn
4/6 - 7/6 (10) - 10/5
11:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Anrijs Wim - 40 ptn
De Reu Olivier - 20 ptn
Winnaar
Frateur Jan - 40 ptn
Wouters Paul - 15 ptn
7/6 (5) - 6/1
11:45 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hosten Rune - 9.3 (15 ptn)
Depeser Maxime - 9.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
11:45 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Dorofey Alexander - 9.4 (10 ptn)
Rombouts Kristof - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 4/2
12:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Durieux Ine - 40 ptn
Mestdagh Sofie - 20 ptn
De Vleeschauwer Sophie - 15 ptn
Van Der Wee Eline - 35 ptn
6/1 - 6/1
12:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1 Speeleveld Tim - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Stas Robin - 11.1 (25 ptn)
4/1 - 4/2
12:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1
Winnaar
Castelein Thomas - 35 ptn
Verhaert Vince - 13.1 (25 ptn) 6/1 - 6/4
12:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1 Dielens Lucya - 11.2 (20 ptn)
Winnaar
Matthys Lotte - 11.1 (25 ptn)
4/1 - 4/0
12:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Wijk Grace - 15 ptn
Vercruysse Tonya - 10 ptn 6/2 - 5/7 - 6/0
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Pels Charlotte - 15 ptn
Anrijs Wim - 40 ptn
Winnaar
Bernaerts Sarah - 20 ptn
Walpot Pieter - 25 ptn
4/6 - 6/1 - 10/5
13:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1
Winnaar
Debelder Raphael - 9.1 (25 ptn)
Van Baelen Jade - 9.2 (20 ptn) 4/3 (2) - 4/1
13:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Depeser Maxime - 9.6 (3 ptn)
Moreau Rowen - 9.8 (1 ptn) 4/3 (3) - 3/4 (4) - 4/3 (2)
13:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Antonissen Mireille - 20 ptn
Vermeylen Linda - 5 ptn
6/2 - 4/6 - 10/8
13:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Hoof Thomas - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Kilian Jack - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 6/1
13:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1 Castelein Thomas - 35 ptn 4/6 - 6/0 - 6/0
13:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Magnus Yoran - 30 ptn
Winnaar
Vlaeminck Seppe - 30 ptn
6/1 - 6/1
13:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TENNIS TOUR JUNIOR REEKS 1 Verbruggen Jinte - 13.2 (20 ptn)
Winnaar
Jonckheere Nicky - 13.1 (25 ptn)
6/2 - 6/2
13:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Pinxten Rhea - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Claes Hannah - 13.3 (15 ptn)
7/5 - 7/5
14:15 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hendrikx Stijn - 11.7 (2 ptn)
Winnaar
Geerts Vincent - 11.8 (1 ptn)
4/1 - 4/0
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Suys Dominique - 3 ptn
Wyns Patsy - 10 ptn
Quintin Julie - 5 ptn
Van der Brempt Barbara - 3 ptn
6/3 - 2/6 - 10/6
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR El-Haddad Charlotte - 10 ptn
Dumoulin Bart - 20 ptn
Winnaar
Leysen Loran - 20 ptn
Van Tongeren Beau - 3 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
15:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Heuninck Tim - 95 ptn
Warin Yves - 15 ptn
6/4 - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Frateur Jan - 40 ptn
Wouters Paul - 15 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Clercq Philippe - 10 ptn
Embrechts Bart - 15 ptn
6/2 - 3/6 - 10/4
16:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Durieux Ine - 40 ptn
Mestdagh Sofie - 20 ptn
Antonissen Mireille - 20 ptn
Wiese Els - 20 ptn
6/3 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Schiets Naomi - 15 ptn
Huyghe Bart - 55 ptn
Poncin Sophie - 5 ptn
Wouters Laurent - 65 ptn
6/2 - 6/0
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Castelein Stefaan - 20 ptn
De Groote Jan - 60 ptn
6/2 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Hous Kristof - 100 ptn
Wyseure Thomas - 95 ptn
Heuninck Tim - 95 ptn
Huygebaert Sebastiaan - 95 ptn
6/2 - 6/3
16:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Eeckhaut Mats - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
De Grave Arthur - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/3 (2)
16:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Meersmans Stefanie - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Perez Touris Elise - 11.3 (15 ptn)
4/3 (1) - 4/1