Dagplanning van

  • Datum 20/07/2019 - 27/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 237
  • Week 30
  • Adres Omer Vanaudenhovelaan z/n
    3290 Diest
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hosten Rune - 9.3 (15 ptn)
Blaauwwijk Stéphanie - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 4/0
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Sahin Ilhan - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Vulpe Anastasia - 9.5 (5 ptn)
4/2 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Dumarey Maxim - 11.7 (2 ptn)
Reeskens Rube - 11.7 (2 ptn) 4/2 - 4/0
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Camps Senne - 11.6 (3 ptn)
Vanhees Anthony - 11.7 (2 ptn) 4/3 (5) - 4/2
09:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Den Berg Kaat - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Lanckman Leontien - 11.3 (15 ptn)
2/4 - 4/1 - 4/3 (5)
09:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Stockmans Amelie - 13.6 (3 ptn)
Marcoen Lore - 13.7 (2 ptn) 6/4 - 6/1
09:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Chiriac Iulia - 10 ptn
Van Sweevelt Lisa - 10 ptn 2/6 - 6/1 - 7/5
10:15 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vanlommel Stan - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Reynders Mara - 9.7 (2 ptn)
4/0 - 4/1
10:15 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vlayen Javier - 9.6 (3 ptn)
Koninckx Melvin - 9.8 (1 ptn) 4/1 - 4/1
10:15 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Brugmans Amelie - 11.7 (2 ptn)
Broekx Maaike - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/2
10:15 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Arseni Lia - 11.6 (3 ptn)
Vandensavel Maite - 11.7 (2 ptn) 4/2 - 4/1
10:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Aerts Natan - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Grosemans Ferre - 13.3 (15 ptn)
7/6 (0) - 6/1
10:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hendrix Andreas - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Vervoort Matéo - 13.7 (2 ptn)
7/5 - 6/4
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Sweevelt Mika - 30 ptn
Winnaar
Klarenbeek Mats - 10 ptn
6/4 - 7/5
10:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hendrix Jarne - 5 ptn 6/0 - 6/0
11:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Camps Senne - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Dumarey Maxim - 11.7 (2 ptn)
4/1 - 4/0
11:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Arseni Lia - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Brugmans Amelie - 11.7 (2 ptn)
4/3 (4) - 4/1
11:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hosten Rune - 9.3 (15 ptn)
Vulpe Anastasia - 9.5 (5 ptn) 4/1 - 4/0
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vlayen Javier - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Reynders Mara - 9.7 (2 ptn)
4/1 - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Torfs Luca - 11.1 (25 ptn)
Sturbois Loïc - 11.2 (20 ptn) 4/0 - 4/1
12:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Vanwinghe Vinz - 30 ptn
Vanlommel Cas - 30 ptn 6/3 - 6/3
12:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Weynen Celine - 11.1 (25 ptn)
Bosmans Elise - 11.1 (25 ptn) 4/2 - 4/1
12:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Brebels Britt - 30 ptn
Thewis Ina - 30 ptn 6/1 - 7/6 (2)
13:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Hosten Rune - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Janssen Farah - 9.2 (20 ptn)
4/2 - 4/0
13:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Huygens Myrthe - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Dielens Lucya - 13.4 (10 ptn)
6/0 - 6/1
13:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Raaffels Gilles - 40 ptn 6/0 - 6/2
13:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Geraerts Lien - 35 ptn
Van Den Broeck Tessa - 35 ptn 5/7 - 7/6 (8) - 6/2
13:30 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Sleypen Charlotte - 55 ptn
Winnaar
Frederickx Dana - 55 ptn
6/1 - 6/1