Dagplanning van

  • Datum 15/07/2019 - 28/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 615
  • Week 30
  • Adres Omer Vanaudenhovelaan z/n
    3290 Diest
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Maes Ils - 3 ptn
Huysmans Jeroen - 3 ptn
6/3 - 6/3
09:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mares Linda - 30 ptn
Winnaar
Denon Karine - 25 ptn
6/4 - 6/1
09:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Reynders Ariana - 3 ptn
Reynders Eline - 5 ptn
Winnaar
Verloey Chantal - 3 ptn
Vossen Jetta - 3 ptn
6/4 - 6/3
09:30 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Alaerts Michel - 3 ptn
De Keyzer Paul - 5 ptn
6/1 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Truyers Elias - 3 ptn
Winnaar
Reynders Tom - 3 ptn
6/2 - 6/0
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schroyen Katrien - 15 ptn
Vanluyd Lientje - 10 ptn
Melotte Inge - 20 ptn
Melotte Katrien - 10 ptn
6/4 - 7/6 (5)
10:45 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Dugailly Jelle - 105 ptn nr. 65
Winnaar
Martens Noah - 105 ptn nr. 79
6/4 - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Knockaert Jessie - 5 ptn
Luijten Jente - 10 ptn
Winnaar
De Barquin Ann - 10 ptn
Delvaux Caroline - 3 ptn
6/1 - 0/6 - 10/4
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deferm Kristof - 10 ptn
Deferm Niels - 5 ptn
Sodermans Thomas - 5 ptn
Vandeput Thiebo - 10 ptn
7/6 (4) - 4/6 - 12/10
11:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Plessers Kiara - 65 ptn
Winnaar
Lannoy Emilie - 70 ptn
6/1 - 6/0
11:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambrechts Liliane - 10 ptn
Winnaar
Peters Els - 3 ptn
6/4 - 6/2
11:00 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denon Karine - 25 ptn
Winnaar
Bodson Dominique - 25 ptn
6/0 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanduren Michiel - 90 ptn 7/5 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Segers Jelle - 70 ptn
Van Roey Bart - 65 ptn 6/3 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 45 1 (55 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daniels Michel - 90 ptn
Jansen Tom - 85 ptn 6/1 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bamps Niels - 25 ptn
Bamps Sven - 35 ptn
Theys Raf - 15 ptn
Vermang Ludo - 35 ptn
7/6 (5) - 6/0
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Thielens Wendy - 35 ptn
Cuypers Louis - 10 ptn
Winnaar
De Clercq Magali - 30 ptn
Deferm Kristof - 10 ptn
6/2 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lauwers Elien - 30 ptn 6/2 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 35 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bergs Sofie - 80 ptn
Winnaar
Jansen Els 1 - 75 ptn
6/3 - 3/6 - 7/6 (3)
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Orshoven Zander - 55 ptn
Winnaar
Champagne Niels - 60 ptn
6/0 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Loos Kristof - 30 ptn
Nijs Ronny - 20 ptn 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schroyen Stoffel - 10 ptn
Kaerts Sander - 10 ptn 6/3 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huybrechts William - 25 ptn
Winnaar
Brems Koen - 20 ptn
6/4 - 6/1
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beynen Bram - 50 ptn
Frederickx Andreas - 30 ptn
Lagaeysse Tom - 35 ptn
Spelmans Kristof - 35 ptn
6/2 - 6/3
14:55 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Drijvers Hannelore - 15 ptn
Drijvers Lieselotte - 60 ptn
6/3 - 6/2
14:55 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Engelen Peggy - 20 ptn
Moons Monique - 15 ptn
Winnaar
Jennart Els - 5 ptn
Thielens Wendy - 35 ptn
6/3 - 6/3
14:55 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bergmans Martine - 5 ptn
De Cock Willy - 10 ptn
Vangeloven Vera - 5 ptn
Vandecraen Luc - 10 ptn
4/5 opgave
14:55 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Aerts Kevin - 20 ptn
Cornet Glenn - 20 ptn
Winnaar
Delvaux Luc - 10 ptn
Spelmans Kristof - 35 ptn
3/6 - 6/3 - 10/6
14:55 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verheyden Sofie - 3 ptn
Winnaar
Dekort Katleen - 3 ptn
6/1 - 6/3
15:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Van Orshaegen Rebecca - 105 ptn nr. 67
Daems Leoni - 100 ptn nr. 93 0/6 - 6/2 - 6/3
16:55 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Willems Esther - 95 ptn
Stockmans Vincent - 45 ptn
Nijs Liese - 95 ptn
Van Hest Michael - 45 ptn
6/1 - 7/5
16:55 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huysmans Els - 15 ptn
Vanwesemael Joachim - 15 ptn
Winnaar
Boonen Steffi - 15 ptn
Schraepen Nick - 10 ptn
6/4 - 6/4
16:55 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beynen Bram - 50 ptn
Daniels Michel - 90 ptn
6/4 - 6/3
16:55 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
Brebels Britt - 30 ptn 6/4 - 6/4
16:55 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deswarte Frank - 85 ptn
Winnaar
De Beckker Roel - 90 ptn
6/1 - 7/6 (5)
16:55 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Theuwen Joachim - 35 ptn
Daniels Dimitri - 35 ptn 6/2 - 7/6 (2)
16:55 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceustermans Gert - 35 ptn
Winnaar
Lievens Kris - 45 ptn
6/1 - 6/1
19:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coomans Justien - 55 ptn
De Groof Anne - 5 ptn
Winnaar
Declerck Liesbet - 50 ptn
Peters Els - 3 ptn
5/7 - 6/2 - 14/12
19:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
Beynen Bram - 50 ptn
Sanen Karina - 55 ptn
Verboven Gert - 30 ptn
6/2 - 7/5
19:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jochmans Frederik - 20 ptn
Nijsen Frank - 10 ptn
Aubert Simon - 10 ptn
Prinsen Nathan - 10 ptn
6/2 - 6/4
19:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leemans Liesbet - 3 ptn
Almey Nadia - 5 ptn 6/3 - 6/1
19:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Karremans Daan - 45 ptn
De Backer Rik - 50 ptn 6/2 - 6/2
19:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claes Raf - 5 ptn
Vandenhoudt Ignace - 10 ptn 6/3 - 6/1