Dagplanning van

  • Datum 02/08/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 182 / 350
  • Week 32
  • Adres Kleistraat 204
    2630 Aartselaar
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Embrechts Stefanie - 3 ptn
Laureyssens Gwenny - 3 ptn
6/0 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mortelmans Nele - 15 ptn
Verhelle Jorg - 5 ptn
4/6 - 6/0 - 10/8
11:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Dam Jonas - 20 ptn
Verlinden Wieland - 45 ptn
Winnaar
Loveniers Olivier - 65 ptn
Stuer Jarne - 25 ptn
3/6 - 6/2 - 10/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verhoeven Shanna - 5 ptn
Verhoeven Dimitri - 15 ptn
7/5 - 5/7 - 10/6
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Kuszewska Teresa - 5 ptn
Waeterschoot Marc - 3 ptn
6/0 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leysen Joni - 40 ptn
Leysen Loran - 20 ptn
7/6 (8) - 3/6 - 11/9
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hoolants Nicole - 15 ptn
Vercammen Brigitte - 15 ptn
6/3 - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Herremans Etienne - 10 ptn
Mommen Patrick - 3 ptn
Winnaar
Marichal Leo - 10 ptn
Thys Frank - 5 ptn
6/2 - 6/7 (5) - 10/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geyskens Griet - 5 ptn
Gors Peter - 3 ptn
Winnaar
Smits Karin - 3 ptn
Van Frausem Jurgen - 10 ptn
7/5 - 7/5
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Moonen Phaedra - 5 ptn
Verstraeten Ilse - 10 ptn
2/6 - 6/4 - 11/9
15:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Suk Louise - 3 ptn
Van den Bergh Nicole - 3 ptn
6/4 - 3/6 - 11/9
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Tongeren Beau - 3 ptn
Van Tongeren Patrick - 15 ptn
7/5 - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leysen Joni - 40 ptn
Leysen Sven - 20 ptn
Walckiers Annelies - 10 ptn
Walckiers Steven - 35 ptn
6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kurowski Tomasz - 85 ptn
Verbeek Kristof - 50 ptn
Marichal Geert - 55 ptn
Van Campenhout Steven - 80 ptn
6/2 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Barbier Danny - 10 ptn
Hillewaert Michael - 35 ptn
6/3 - 7/6 (6)