Dagplanning van

  • Datum 26/12/2018 - 06/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 482 / 600
  • Week 1
  • Adres Hoogboomsteenweg 26
    2950 Kapellen (Antw.)
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cleiren Rosemarie - 20 ptn
De Mol Dries - 10 ptn
6/2 - 6/3
10:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geudens Nele - 3 ptn 6/3 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kurpershoek Simon - 30 ptn 6/2 - 6/0
10:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vermeiren Edger - 70 ptn
Lannoy Philippe - 70 ptn 6/1 - 7/5
10:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Bogaert Yvan - 10 ptn
Van Gorp Davy - 10 ptn 5/7 - 6/3 - 6/1
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Munck Saskia - 5 ptn
Reinardts Ilke - 20 ptn
Winnaar
Claessens Muriel - 10 ptn
Vinck Kyra - 10 ptn
6/4 - 6/2
11:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meeusen Kaylin - 30 ptn
Gommers Anneline - 30 ptn 4/6 - 7/6 (3) - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geenrits Matthew - 50 ptn
Kenis Jesse - 45 ptn 6/2 - 4/6 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cornelis Yan - 3 ptn
Vermeulen Vincent - 10 ptn 7/5 - 6/1
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pittoors Marc - 15 ptn
Van den Putte Gert - 30 ptn
6/2 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vermeiren Edger - 70 ptn
Milde Sam - 65 ptn 6/1 - 3/6 - 7/6 (2)
13:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huybrechts Robin - 5 ptn 6/0 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delmelle Philip - 30 ptn
De Lange Stefan - 15 ptn 6/2 - 3/6 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sels Luc - 40 ptn 7/5 - 7/5
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Piessens Christian - 3 ptn
Verstrepen Raf - 10 ptn
Winnaar
Coopman Tom - 20 ptn
Cuypers Greg - 10 ptn
6/3 - 7/6 (5)
14:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Holsters Levi - 5 ptn
Vermonden Christian - 3 ptn
6/4 - 4/6 - 10/4
14:30 DUBBEL HEREN 50 2 (6 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Pauwels Guy - 20 ptn
Rubens Alfred - 5 ptn
6/1 - 6/1
14:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Laer Tjorven - 55 ptn
Constantin Cosmina - 45 ptn 6/4 - 6/3
14:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geudens Nele - 3 ptn
Cok Miranda - 5 ptn 6/1 - 7/5
14:30 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cornelis Caty - 20 ptn
Winnaar
Van Bouwel Iris - 25 ptn
6/3 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geenrits Matthew - 50 ptn
Winnaar
Hacha Lucas - 45 ptn
6/2 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 35 1 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Deckers Sandra - 10 ptn
Lemmens Pascale - 20 ptn
De Keulenaer Sabine - 10 ptn
Mathyssen Ingrid - 15 ptn
6/2 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 35 2 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Antheunissens Vera - 3 ptn
Ruts Magda - 5 ptn
D'Haenens Karin - 3 ptn
Janssens Pascale - 5 ptn
6/4 - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Truyens Laura - 20 ptn
Staes Jari - 70 ptn
Dierckx Peggy - 40 ptn
Thaels Johan - 30 ptn
6/3 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Denissen Elise - 25 ptn
Francq Dieter - 35 ptn
Vansant Sofie - 10 ptn
Van den Putte Gert - 30 ptn
6/4 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sassen Walter - 30 ptn
Schroyen Patrick - 55 ptn
Peersman Anthony - 50 ptn
Van Den Zegel Michael - 40 ptn
6/2 - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mares Linda - 30 ptn
Van Den Veyver Els - 15 ptn 6/0 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Beckker Roel - 90 ptn
Winnaar
Van Ussel Paul - 85 ptn
7/6 (1) - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Put Suzy - 5 ptn
Verdonck Jef - 5 ptn
Free Catherine - 5 ptn
Verellen Wim - 5 ptn
6/2 - 6/1
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heyndrickx Jens - 90 ptn
Van Der Auwera Wim - 50 ptn
Winnaar
Claes Carl - 55 ptn
Van Ussel Paul - 85 ptn
7/6 (9) - 6/2
17:30 DUBBEL HEREN 35 1 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Scholtis Vic - 3 ptn
Van Put Bob - 10 ptn
Winnaar
Kindts Bart - 10 ptn
Vervack Frank - 3 ptn
6/3 - 6/3
17:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Geoff - 80 ptn 6/3 - 0/6 - 6/2
17:30 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Floren Bruno - 30 ptn
Wouters Chris - 15 ptn 6/0 - 6/3