Dagplanning van

  • Datum 29/12/2018 - 13/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 355
  • Week 2
  • Adres Torhoutstraat 59 A
    8610 Kortemark
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:45 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Catry Lieselore - 55 ptn
Peirs Ronny - 5 ptn
Vandendriessche Eline - 25 ptn
Cappelle Frank - 25 ptn
6/1 - 7/5
09:45 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Denorme Jari - 60 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
Cornette Hans - 10 ptn
Vanhooren Tom - 80 ptn
6/3 - 3/6 - 10/2
09:45 DUBBEL HEREN 6 (30 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Mergaert Joris - 80 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
7/6 - 4/6 - 10/8
10:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deruyter Saar - 30 ptn
Vandenabeele Shari - 20 ptn
Ostyn Pascale - 5 ptn
Vonderlynck Veronique - 55 ptn
6/4 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geldhof Deborah - 55 ptn
Moerkerke Peter - 80 ptn
6/3 - 6/1
10:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cappon Danny - 5 ptn
Vanrolleghem Koen - 5 ptn
Winnaar
Pype Didier - 10 ptn
Rotty Wim - 3 ptn
6/0 - 6/2
12:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Degraeve Liesbeth - 65 ptn
Hermans Marie-Christine - 20 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
12:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boncquet Sara - 15 ptn
Spyckerelle Rita - 15 ptn
6/3 - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Noyelle Ann - 5 ptn
Proot Kurt - 10 ptn
Winnaar
Verleye Laura - 5 ptn
Verleye Willy - 10 ptn
7/6 (3) - 6/3
12:00 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Schikhof Wouter - 3 ptn
Stockx Peter - 3 ptn
Mergaert Frank - 3 ptn
Noncle Sebastien - 5 ptn
6/3 - 7/6 (6)
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Degroote Nele - 5 ptn
Gerry Anja - 5 ptn
Declercq Katrien - 10 ptn
Vanoverschelde Els - 5 ptn
4/6 - 6/3 - 10/8
14:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Casier Chris - 5 ptn
Lambert Maaike - 5 ptn
Tanghe Eveline - 3 ptn
Vanhecke Nele - 3 ptn
7/5 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Minne Bianca - 15 ptn
Degryse Jeroen - 15 ptn
Winnaar
Saver Annelies - 15 ptn
Marest Filip - 15 ptn
6/3 - 7/5
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Denorme Jari - 60 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
Winnaar
Sambaer Geert - 40 ptn
Staessens Dimitri - 50 ptn
7/6 (3) - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Derck Christian - 30 ptn
Quartier Pieter - 15 ptn
Winnaar
Demey Bram - 5 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
6/4 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fiems Elisabeth - 80 ptn
Pirlet Koen - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deruyter Saar - 30 ptn
Muylle Sybren - 30 ptn
Catry Lieselore - 55 ptn
Peirs Ronny - 5 ptn
6/1 - 1/0 opgave
16:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vandewalle Leen - 3 ptn
Harinck Nico - 3 ptn
Desaranno Laura - 3 ptn
Hautekiet Tjorven - 5 ptn
6/2 - 7/5
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Knockaert Koen - 10 ptn
Margodt Ignace - 50 ptn
Winnaar
Lareu Alex - 30 ptn
Vandekerkhove Laurent - 30 ptn
6/2 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demeyere Bart - 15 ptn
Matthieu Jeroen - 15 ptn
Marest Filip - 15 ptn
Verhulst Guy - 15 ptn
6/2 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Desimpelaere Diede - 40 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
6/4 - 2/6 - 10/6